Geçmişten Günümüze Vatan Şaşmaz

tarafından
515
Geçmişten Günümüze Vatan Şaşmaz
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye gündemine geçmiş günlerdeki hazin ölümü ile bomba gibi düşen Vatan Şaşmaz, televizyon dünyasındaki muazzam başarıları ve inanılmaz karizması ile herkesin beğenisini kazanan isimlerden birisi olmuştu. Ölümü ile birlikte ise ülkemiz genelinde çok ciddi bir üzüntü yaratan Şaşmaz, kariyerinde birçok önemli projede yer alarak kendisini kanıtladı. Filiz Aker tarafından bir otel odasında arkasından vurularak öldürüldü.

Vatan Şaşmaz Kimdir?

08 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü isim, çocukluk yaşlarından itibaren televizyon dünyasına fazlası ile meraklıydı. Okuldaki başarısı, hedefleri doğrultusunda onu kısa zamanda televizyon dünyasına kazandırdı ve ülkemizin en çok tanınan isimlerinden birisi olarak da göze çarptı diyebiliriz sanırım.

Televizyon dünyasında 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisi ile tanınan ve bu süreçten sonra çok ciddi bir ivme kaydeden ünlü isim, yakışıklılığı ile de ciddi şekilde fark yaratmıştı. İşletme mezunu olan Şaşmaz, zaman içerisinde mükemmel diksiyonu ile de program sunuculuğu konusunda ülkemizin vazgeçilmez isimlerinden birisi olarak da dikkatleri çekmiştir.

TRT sunucu kadrosunda da yer alan Şaşmaz, son olarak geçtiğimiz günlerde özel bir markanın reklam filminde yer alarak karşımıza çıkmıştı. Platonik aşk cinayetine kurban giden Vatan Şaşmaz, 42 yaşında hayata gözlerini yumarak çok erken yaşta göç etmiştir. Uzun süre sosyal medya gündeminde de yer alan usta isme Allah’tan rahmet diliyoruz.