Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

tarafından
515
Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cinsel ilişki esnasında erkekler için bir nevi kurtarıcı olarak son dönemlerde satış rekorları kıran geciktirici sprey ile alakalı olarak merak edilenler o kadar fazla ki bu anlamda genel itibari ile bizlerde sizleri bilgilendirmek, kullanım detayları ve püf noktaları hakkında da en net seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelen yapacağız.

Geciktirici Sprey Nedir?

Aslında bu tip spreyler, uyuşturucu etkisi olan ve herhangi bir olumsuz etkisi olmayan sprey türleridir. Erkeğin cinsel organına temas ettiği an itibari ile çok kısa zaman dilimi içerisinde uyuşturucu etkisini ortaya çıkararak cinsel ilişki esnasında erkek boşalma hissiyatını en aza indiren ürünlerden birisidir.

Geciktirici Sprey Nereye Sıkılır?

Geciktirici spreyler, genel itibari ile hissiyatı %100 olmasa da %55 oranında azaltır ve sıcaklığı daha az hissetmenizi sağlar. Erkeklerde cinsel hissiyatı en çok penis bölgesinin başı hissedeceğinden dolayı sprey, 10 – 15 cm mesafeden penisin baş kısmına üstten ve alttan olmak üzere az miktarda sıkılması yeterli olacaktır.

Aşırı doz kullanım, hissiyatı ortadan kaldıracağından dikkatli bir şekilde sıkmak çok çok daha mantıklı olacaktır.

Geciktirici Spreyin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Cinsel ilişki rutininize bağlı olarak etki süresi değişebilir. Kimi insanda 10 dakika sürebildiği gibi kimi insanda 40 – 45 dakika dolaylarına kadar geciktirici etki sağlar. Bu sayede cinsel istikrarsızlık sorunu en aza iner.