Gardrobunuzda Bulunması Gereken En Kullanışlı Çizmeler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gardrobun bazı kilit parçaları vardı. Bu parçaları her zaman kaç yılında olursak olalım hiç tereddüt etmeden kullanılırız.

En temel kilit parçaların birinci sırasında tabi ki ayakkabılar var. Özellikle kış gardrobunuzda bulunması gereken 5 en kullanışlı çizmeyi sizin için seçtik. Hem gece hem gündüz hiç tereddüt etmeden giyeceğiniz ve asla modası geçmeyen çizmeleri galeride ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Fakat galeriye gitmeden önce yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

Binici çizmesi

Binici çizmesi
Binici çizmesi

Bu sene moda olan binici trendi aslında bir kaç seneden beri hayatımızda. Dizimizin altına kadar gelen tokalı ve topuksuz çizmeler hem skinny jeanler, hem de eteklerle zahmetisiz şıklık sağlıyor. Hem gece hem de gündüz kullanacağınız binici tarzındaki çizmeler mutlaka gardrobunuzda bulunması gereken çizme modellerinden bir tanesi.

Binici Trendi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Topuklu ve sivri burunlu çizme

Topuklu sivri burunlu çizme
Topuklu sivri burunlu çizme

Her kadının gardrobunda giydiği zaman kendini seksi ve özenli hissettirecek bir ayakkabısı vardır. Bu ayakkabı kışın topuklu ve sivir burunlu çizmeler olarak hayatımıza giriyor. İster siyah isterseniz de yanık kahverengi topuklu ve sivri burunlu bir çizmeniz olsun. Gece ve gündüz kullanacağınız bu çizme, hem taytlar hem mini etekler hem de kumaş pantolonlarla sizi şık ve zarif kılacak.

Yağmur çizmeleri

Yağmur çizmesi
Yağmur çizmesi

İşte gardrobunuzun can kurtaran parçası! Yağmur çizmelerini hem spor yaparken hem de alışveriş ederken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak yağmur çizmelerinde bizim favorimiz Hunter’lar. İster kırmızı ister yeşil isterseniz de mavi. Yağmur çizmelerinde renk seçerken hiç olmadığınız kadar çılgın olabilirsiniz. Bu yağmur çizmeleri şeker gibi duruyor!

Dolgu topuklu çizme

Dolgu topuklu çizme
Dolgu topuklu çizme

Dolgu topuklar yazın ve kışın hayatımızı kurtaran şeylerden bir tanesi. Hem topuklu giymek hem de yorulmak istemiyorsanız spor-şık bir havaya bürünmek için dolgu topuklu çizmeleri seçebilirsiniz. Ayağınızı kavrayan bir model ve dolgu topuklu isterseniz koşabilirsiniz bile! Gardrobunuzda mutlaka bulunması gereken özellikle yorgun sabahlarda, iş toplantılarında şık olmak için giyeceğiniz çizmelerden.

Dizüstü çizme

Dizüstü çizme
Dizüstü çizme

Aşk-ı Memnu’yu hatırlıyorsunuz. Bihter Ziyagil rolündeki Beren Saat’in dizinin son zamanlarında giydiği dizüstü çizmeleri de. Dizüstü çizmelerle skinny jeanleri ve süper mini etekleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İlham almak için sizi yeniden Aşk-ı Memnu izlemeye davet ediyoruz. Hem gece hem de gündüz zamansız çizme modellerinden birisi de dizüstü çizmeler!

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...