Freddie Mercury Belgeseli Bohemian Rhapsody Geliyor

tarafından
503
Freddie Mercury Belgeseli Bohemian Rhapsody Geliyor
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyaca ünlü sanatçılardan birisi olan Freddie Mercury filmi çekimleri bitmek üzere. Sesi ile, yaşantısı ile ve açıklamaları ile yaşadığı dönemde gündemden asla düşmeyen isimlerden birisiydi. Queen müzik grubu solisti olarak karşımıza çıkan ve zaman içerisinde mükemmel sesi ile herkesin gönlünde taht kuran Freddie Mercury belgesel filmi, yakın bir zaman dilimi içerisinde vizyonda olacak.

Bohemian Rhapsody belgeseli adı altında çekilmekte olan film, özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde merak edilen ve sosyal medya üzerinde çok ciddi anlamda gündem yaratan hususların başında geliyor. Ünlü sanatçının hayatındaki tüm detaylar, bu belgesel filmi ile herkesin gözleri önüne serilecek gibi görünüyor.

Freddie Mercury Rolü Rami Said Malek’in

Amerika’lı aktör Rami Said Malek, Freddie Mercury filminde ana karaktere hayat verecek olan isim oldu. Son dönemde özellikle adından sıklık ile söz ettğiren isim, birçok Hollywood projesinde oyunculuk yeteneklerini kanıtlamış ve bu anlamda en iyilerden birisi olduğunu göstermişti. Şimdi ise bambaşka bir rol ile karşımıza çıkacak.

Bohemian Rhapsody belgeseli resimleri henüz tam olarak internete düşmedi ancak tanıtım amacı ile bir görsel yayınlandı. Makyaj ile Freddie Mercury ismini en iyi şekilde andıracak noktaya getirilen Rami Malek, bu proje ile birlikte belki de kariyerinin doruk noktasına çıkacak gibi görünüyor.