Fotoğrafçılık ! Moda ve Ürün

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fotoğraf çekmekten ziyade her zaman çekilmeyi tercih etmişimdir.Fotojenikmiyim değilmiyim bilmiyorum ama en azından çekilirken de keyif alıyorum daha sonra bakarken de. Oldukça geniş bir fotoğraf albümün olduğunu söyleyebilirim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, üstünde durmak istediğim konu Moda ve Ürün fotoğrafçılığı.Aslında ben iş itibarı ile ürün fotoğrafçılığı ile daha çok ilgiliyim çünkü öyle bir ürünün resmini çek,daha sonra koy siteye gitsin tarzı olmuyor.Gerek fotoğrafik özellikler (açı-ışık vs.) gerekse photoshop çalışmaları açısından profesyonel birisi ile çalışmak size hem zaman kazandırıyor,hem de yapılan işten beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılıyorsunuz.

Son zamanlar da ürün fotoğrafları haricinde iç çamaşırları için oluşturacağım katalog çalışması adına modellere ve bir fotoğrafçıya ihtiyacım oldu.Katalogdaki iç çamaşırı giyen modellerin üzerinde taşıdıkları, ürün fotoğrafçılığına girer mi bilmem fakat ben her ikisini de yapan yani hem moda hem de ürün fotoğrafçılığı yapan bir profesyonel ile çalışmayı tercih ettim.Önümüzde ki haftalar da ortak bir çalışma yapacağız. Sizlere de bu konuda profesyonel çalışma beklentilerinizi karşılayacak, işin ehli bir uzman ile birlikte iş birliği yapmanızı öneririm.

Buradan portföyünü oldukça beğendiğim ve meslek yaşamında genç yaşına rağmen hızla yükselen Sayın Cihan Öncü’ye başarılarının devamını diliyorum.

Biyografi

Cihan Öncü 1986 yılında doğdu. Fotoğrafla henüz 10 yaşında tanıştı ve o günden beri fotoğraf makinesini elinden düşürmedi. Liseden sonra eğitimine 9 Eylül Üniversitesi’nde devam etti. Üniversite dönemiyle birlikte alanında isim yapmış fotoğrafçılarla çalıştı. 2009 yılında ilk kişisel sergisini açtı. Okulu bitince İstanbul’a yerleşerek profesyonel fotoğraf hayatına başladı….

Cihan Öncü Çalışmaları için buraya tıklayabilirsiniz.

www.cihanoncu.com

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.