Fonlabeni.com Kısa Film Yarışması Sonuçlandı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin en yaratıcı crowdfunding platformu FonlaBeni.com tarafından düzenlenen topluluk fonlaması temalı kısa film yarışması sonuçlandı.

Filmler, sanat, teknoloji ve girişimcilik projelerinin hayata geçirilebilmesi için alternatif bir fon toplama yöntemi olan ve dünyada giderek yaygınlaşan crowdfunding – topluluk fonlaması hakkında yapılmış kısa filmlerle insanları bilgilendirme amacını taşıyor.

Yarışmada ödül alan yönetmenler ve filmleri şöyle;

1.lik Ödülü: Ayberk Olgay – Mısır Tanesi
2.lik Ödülü: Furkan Yıldırım – Acemi Yönetmen
3.lük Ödülü: Serkan Özyumşak – Portakal

Ödül alan kısa filmlere aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

http://fonlabeni.com/icerik/bilgi/kisafilmyarismasi

Fonlabeni.com Kısa Film Yarışması Sonuçlandı

Fonlabeni Hakkında: FonlaBeni yaratıcı projelerin fonlandığı bir crowdfunding platformudur. Proje yaratıcılarının ve girişimcilerin projelerini hayata geçirebilmek için ihtiyaç duydukları sermayeyi, yatırımcılar yerine projeye ilgi duyan insanlardan elde etmelerine olanak sağlayan “crowdfunding” (“topluluk fonlaması”) sistemini Türkiye’de hayata geçirmiştir.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...