Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri

Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri 2015
Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri 2015
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Fındık kabuğu saç rengi, en moda ve popüler saç renkleri arasındaki yerini 2015 yılında da koruyor.Peki fındık kabuğu saç rengi hangi ten rengine sahip bayanlara daha çok yakışıyor?

Saçınızın Rengi Fındık Kabuğunu Doldursun

Ne varsa doğada var diye boşuna dememiş atalarımız. Saçımızın renginin bile en güzel tonunu, en doğal halini doğadan esinlenerek uyguluyoruz.  Fındık kabuğundan bahsediyoruz. Bir zamanların röflesinin içinde kendi halinde bir ton olan bu güzel renk son birkaç yıldır kadınların en gözde ana rengi oldu.  “fındık kabuğu saç renkleri” ünlüler ve tüm kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu tercihin en önemli sebebi bu saç renginin kadınlarda çok doğal durması.

Evde fındık kabuğu saç rengini elde etmenin yolları

Kendi evinizde Çağla Şikel’in de en sevdiği renklerden olan fındık kabuğu saç rengini yapmak isterseniz daha önce yayınladığımız Çağla Şikel’in beğenilen saç rengi: Fındık kabuğu yazımızı okuyabilirsiniz.

Ten Rengim Ne Olursa Olsun Saçım Fındık Kabuğu Rengi Olsun

Fındık kabuğu için tercih edilen tonların açıktan koyuya tüm renkleri fazlaca bir ten rengi ayırımı yapmıyor.  Eğer çok çok koyu bir tene sahip değilseniz bu rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Zira çok koyu tenlerde fındık kabuğu saç rengi biraz sönük kalıyor. Fındık kabuğu rengi tonları saçlara parlak, doğal ve hoş bir görünüm kazandırıyor.

Yumuşak Görünümlü Saçlar

Fındık kabuğunun bir kaç tonu bulunuyor.  Ama hangi tonu kullanırsanız kullanın sonuçta saçınızın yumuşacık bir görünüme sahip olacağını unutmayın.  Eğer şu anki saç renginizden memnun değilseniz ve fındık kabuğu saç rengini beğeniyorsanız teninizin ve göz renginizin uyumuna göre birkaç derece ton farkı ile fındık kabuğunu rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Her Tende Aynı güzellik

Çok esmer ten haricinde her tene yakışıyor dedik ama fındık kabuğu saç rengi en çok buğday tenli kadınlara gidiyor. Yine de yazın bronzlaşan beyaz tenlerde de çok hoş durduğu kesin.  Ama tekrar hatırlatalım ki bu rengin birbirinden farklı tonları mevcut. Fındık kabuğu saç renklerinde, dore yansımalardan, kızıl ve bakırın açık tonlarına, sarı ve kumrala doğru olabilen renk tonları bulunuyor.  Yani cilt renginize göre bu tonlara uygun fındık kabuğu saç rengini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Soluk ve beyaz tenli kadınlar daha çok içinde dore, bakır, altın sarı yansımaları olan fındık kabuğu saç rengini tercih ederken, esmer tenliler ise kızıl, kumral, sarı gibi soğuk yansımaları olan fındık kabuğu saç renklerini kullanıyor.

Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri 2015

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.