Filiz Akın’ın güzellik sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü sinema oyuncusu Filiz Akın, kadınlara güzellik sırlarını anlattı.

Samsun Eczacı Odası tarafından düzenlenen etkinlikte Filiz Akın, güzelliği ile herkesi kendisine hayran bıraktı.

Güzellik sırlarını Filiz Akın, “Ben hiçbir zaman ‘battı balık’demiyorum. Hemen ‘bu kiloları nasıl verebilirim’ diye çaba harcıyorum. Erken yiyorum, davete gideceksem daha önceden biraz yiyorum. Her şeyin tadına bakıyorum ama çok az. Ben zaman zaman 10 gün içinde 5 kilo veriyorum ama bunu kimseye tavsiye etmiyorum. 3 gün kızarmış ekmeğin üzerine biraz tereyağı sürerek sabah, öğlen ve akşam diyet kola içiyorum. Sebze ve meyve o günlerde yemiyorum. Bağırsakları çalıştırmak için özel çay veya ilaç almak gerek. Daha sonra sırf proteine yükleniyorum. Balık, tavuk, yanında avokado, bazen kavun ve muz yiyorum az miktarda. Protein yüklemesi kötü bir şey ama şişmanlarken doğru beslenmiyoruz ki, zayıflarken onun için bana bir zararı yoksa 10 gün böyle besleniyorum” dedi.

Estetikte sınırı kaçırmayın

Saçını kuaförüne boyattığını belirten Filiz Akın, “Saçımı kendim kesiyorum, yüzüme krem kullanıyorum. Şimdi estetikle ilgili çok uzun ameliyatlara gerek kalmıyor. 15-20 dakikalık operasyonlarla 10 yıl geriye gitmek mümkün olmuyor. Sosyete mecmualarında görüyorum, o kadar abartıyorlar ki uzaylı gibi hepsi. Aman böyle bir şey yaptırırsanız lütfen abartmayın, uzaylı gibi gezmeyin. İstanbul’da öyle kadınlarla karşılaşıyorum ki, yüzlerinde hiçbir kırışıklıkları yok ama Mars’tan gelmiş gibiler” diye konuştu.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.