FC Barcelona’nın Lisanslı Tişörtleri DeFacto’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, her dönem futbol tutkunlarının yakından takip ettiği ve tüm dünyadan milyonlarca taraftarı olan FC Barcelona futbol kulübünün renklerinde tasarladığı yeni koleksiyonunu taraftarların ve modaseverlerin beğenisine sundu.

FC Barcelona’nın Türkiyedeki temsilcisi Lisans A.Ş. ile gerçekleştirilen anlaşma uyarınca, DeFacto tasarım grubu tarafından ‘Günlük hayatta Barcelona’ ve ‘Hayatın Her Alanında Barcelona’ olmak üzere iki ayrı temadan ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda; 7’den 70’e herkesin severek giyebileceği tişört, şapka, çanta, çorap ve plaj terliklerinden oluşan yaklaşık 50 farklı ürün yer alıyor. Türkiye genelindeki 141 DeFacto mağazasında satışa sunulacak DeFacto FC Barcelona koleksiyonundaki tişörtler 19.99 TL – 44.99 TL, çantalar 29.99 TL, şapkalar 17.99TL, çoraplar 5.99 TL ve plaj terlikleri 17.99 TL’den satışa sunuluyor.

Barcelona’nın her dönem futbol tutkunlarının yakından takip ettiği gözde klüplerden biri olduğunu söyleyen DeFacto Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İhsan Ateş, ‘Daha önce  The Simpsons karakterlerinin lisansları konusunda iş birliği yaptığımız Lisans A.Ş. ile bu sefer de FC Barcelona lisansları alanında işbirliği yapıyoruz. Barcelona, DeFacto’nun yabancı olmadığı bir şehir. Çünkü, tasarım departmanımızın büyük bir kısmı Barcelona ofisimizde görev alıyor. Durum böyle olunca, biraz futbol aşkı, biraz takımdaşlık ruhu biraz da Barcelona şehrinin ve takımının üzerimizde bıraktığı etkilerden esinlenerek bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik’ dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.