FC Barcelona’nın Lisanslı Tişörtleri DeFacto’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, her dönem futbol tutkunlarının yakından takip ettiği ve tüm dünyadan milyonlarca taraftarı olan FC Barcelona futbol kulübünün renklerinde tasarladığı yeni koleksiyonunu taraftarların ve modaseverlerin beğenisine sundu.

FC Barcelona’nın Türkiyedeki temsilcisi Lisans A.Ş. ile gerçekleştirilen anlaşma uyarınca, DeFacto tasarım grubu tarafından ‘Günlük hayatta Barcelona’ ve ‘Hayatın Her Alanında Barcelona’ olmak üzere iki ayrı temadan ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda; 7’den 70’e herkesin severek giyebileceği tişört, şapka, çanta, çorap ve plaj terliklerinden oluşan yaklaşık 50 farklı ürün yer alıyor. Türkiye genelindeki 141 DeFacto mağazasında satışa sunulacak DeFacto FC Barcelona koleksiyonundaki tişörtler 19.99 TL – 44.99 TL, çantalar 29.99 TL, şapkalar 17.99TL, çoraplar 5.99 TL ve plaj terlikleri 17.99 TL’den satışa sunuluyor.

Barcelona’nın her dönem futbol tutkunlarının yakından takip ettiği gözde klüplerden biri olduğunu söyleyen DeFacto Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İhsan Ateş, ‘Daha önce  The Simpsons karakterlerinin lisansları konusunda iş birliği yaptığımız Lisans A.Ş. ile bu sefer de FC Barcelona lisansları alanında işbirliği yapıyoruz. Barcelona, DeFacto’nun yabancı olmadığı bir şehir. Çünkü, tasarım departmanımızın büyük bir kısmı Barcelona ofisimizde görev alıyor. Durum böyle olunca, biraz futbol aşkı, biraz takımdaşlık ruhu biraz da Barcelona şehrinin ve takımının üzerimizde bıraktığı etkilerden esinlenerek bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik’ dedi.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.