Fantezi tüyolarıyla geceniz mükemmel geçecek!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mükemmel bir seksin, mükemmel bir ilişkiden sonra gelir. Bu nedenle partnerinizle olan duygusal bağınızı şimdi sizlere önereceğiniz 10 tüyoyla güçlendirebilirsiniz.

Eğer bu 10 tüyoya uyum sağlarsanız, hediye olarak mükemmel bir gece sizi bekleyecek.

Vücudunuzu onunla tanıştırın

Partneriniz sizin nelerden zevk aldığınızı nasıl bilecek? Ellerini vücudunuzun üzerinde yönlendirmenizde hiçbir sakınca yok. Aksine işin büyüsünü bozmadan, onun dokunmasını istediğinizi belli etmeniz tahrik edecektir. Erkekler ne istediğini bilen kadınları severler.

Her sevişmenin keyfini çıkarın!

Sekste bazen dikkatsizce davranarak keyif almayı unuturuz. Çünkü bu keyfi nasılsa birçok kez yaşayacağımızı düşünürüz. Her gecenin unutulmaz olacağını beklemek elbette gerçek dışı.

En büyük aşk bile günün birinde buharlaşıp yok olabilir. Bu yüzden her öpücüğün keyfini çıkarmaya bakın. Hem de her gün!

Eski sevgilinizle asla kıyaslamayın!

Bir önceki sevgilinizin yatakta ne kadar yetenekli olduğunu anlatmanız, yeni sevgilinizin üzerinde baskı yaratır ve başarısızlık korkusu yaşamasına neden olur. Onun iyi yanlarını görmelisiniz. Hatta bu da yetmez! Hoşlandığınız şeyler onun kulağına fısıldayın.

Yapışık ikizliğe son verin

Yakınlık kuşkusuz çok güzel ama dozunu ayarlamazsanız, birbirinizden sıkılabilirsiniz. Sevdiğiniz küçük kusurlar ve aksilikler gözünüze batmaya başlamadan önce özlemenin de güzelliğini öğrenseniz iyi olur.

Yenilikleri iyi değerlendirin

Yeni bir sevgili, yepyeni deneyimler demek. Ancak alıştığınız ‘butonlara’ basmanız yeni sevgilinizde beklemediğiniz tepkilere neden olabilir.

Seks konusunda deneyimli olmanız, her şeyi bildiğiniz anlamına gelmez. Yeni bir ilişki size yepyeni deneyimler edinmeniz için imkan sunar.

Favorilerinizi onunla önceden konuşun!

Açık havada ya da mum ışığı eşliğinde sıradışı oyunlar… Heyecan verici yeni fikirler aşk ateşini canlı tutar. Ama bazı sürprizler yatak odasına girmemeli.

Ancak sormadan ‘elektrik’ üretirseniz, sevgiliniz çarpılabilir. Sakin bir anda nelerden hoşlandığınızı karşılıklı konuşun. Böylece tutkulu anlar yaşayabilirsiniz.

Her zaman yenilenin!

Erkekleri baştan çıkaran aslında yeni bir vücut değil, insanlığın temellerine dayanan bir elde etme içgüdüsüdür.

Erkeğin avlanma içgüdüsünü harekete geçirin. Çekiciliğinizi koruyun. Sizi sürekli yeniden fethetmek zorunda olan erkeğin çapkınlıklara ne zamanı, ne de gücü olur.

Hoşunuza gitmeyenleri nazikçe söyleyin!

Partneriniz tutku dolu geceyi siz orgazma ulaşmadan sonlandırırsa, moraliniz bozulmasın. Küsmek, en yanlış yöntemdir.

Partnerinizin vicdanına saldırmak yerine memnuniyetsizliğini nazikçe dile getirmeyi deneyin.

Hayallerinizi anlatın!

Partneriniz için kurduğunuz tüm hayalleri bilmek zorunda değil. Ama gerçekleşmesini istediğiniz hayalinizi ona mutlaka anlatın!

Maceraya kapılın!

Erotizm bir maceradır ve maceralar planlanmamalı. Kadınların çoğu epilasyon olmadan sevişmek istemediği için binlerce erkek spontane seks için beklemek zorundadır. Seksi mükemmel şekilde sahnelemek isteyenler kontrolü kaybetmekten korkarlar ya da karşılarındaki kişiye gerçek kişiliklerini göstermekten kaçınırlar. Unutmayın ki en mükemmel ağda bile gerçek aşkı garantilemez.

 

Kaynak: elmaelma.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...