Facebook’tan bir yenilik daha

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Facebook, aslında yıllardır kullandığımız bu özelliğini sonunda “düzeltti…”

 • Facebook’ta yıllardır etkinlik düzenleyip doğum günü daveti gönderiyoruz. Fakat bu tarzetkinlikleri takip etmek, kimi zaman etkinlik oluşturmaktan daha zor bir hale gelebiliyordu.

  Bildiğimiz sağ çerçevede beliren etkinlikleri izlemek, çogunlukla baş belası olmuştur zira bir kere kaçırdığınız vakit artik bir sonraki ayın etkinliğiyle karsı karşıya kalmanız kaçınılmazdır. Facebook sonunda bu soruna bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. Bu organizasyon ve doğum gibi etkinliklerini, detaylı bir takvim üzerinde takip edebileceğinizi söylesek ne dersiniz?

  Evet, gerçek bir takvimden bahsediyoruz. Facebook’un bu yeni “takvim görünümü” sayesinde artık hiçbir etkinliği kaçırmanız söz konusu değil. Bu özelliğin oldukça basit ve kullanışlıoluşundan bahsetmeye lüzüm bile yok.

  Arkadaslarınızın düzenlediği organizsyonlar, o ayki takvimde kendi resimleriyle birlikte belirince, takip etmek de bir o kadar kolay ve eğelenceli hale gelecektir. Facebook’un bu taze özelliğiyle henüz karşılasmadıysanız sorun yapmanıza gerek yok zira önümüzdeki günlerde sosyal paylaşim devi bu uygulamaısnı tüm kullanıcılarına ulaştırmayı planlıyor.

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.