Facebook Fotoğraflarından Kolay Ürün Siparişi Fottom’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fottom.com’da artık Facebook fotoğraflarından kolayca baskılı ürün siparişi verilebiliyor.

Fottom.com’un yeni uygulamasıyla, kullanıcılar Facebook’a daha önce yükledikleri fotoğrafları Fottom baskılı ürün siparişlerinde kolayca kullanabiliyorlar. Böylece, Fottom’da sipariş vermek için tekrar fotoğraf yüklenmesine gerek kalmıyor.

Nasıl Faydalanılıyor?

Sipariş vermek istenilen ürünün sayfasında yer alan “Facebook’tan Yükle” butonuna tıklandığında açılan pencerede Facebook fotoğraflarına ulaşılıp, dilenen fotoğraf seçtikten sonra sipariş işlemine devam edilebilmekte. Seçilen fotoğraf, kullanıcının Fottom siparişine otomatik olarak yükleniyor ve siparişteki ürün üzerinde kullanılmakta. Fottom’dan sipariş verilebilen baskılı ürünler arasında FottoKitap, poster, kupa, t-shirt, şapka, tablo baskı v.b. ürünler yer almakta. Tüm ürünler için www.fottom.com adresi ziyaret edilebilir.

Fottom üyesi olmayanlar da hizmetlerden kolayca faydalanıyorlar

Kullanıcıların Fottom hizmetlerinden faydalanması için, Fottom üyeliği gerçekleştirmesine de gerek yok. İstenirse üye olmadan veya Facebook üyeliği ile Fottom girişi yapılarak da sipariş ve diğer Fottom hizmetlerinden faydalanılabilmekte. Mevcut Facebook kullanıcılarının Fottom hizmetlerinden faydalanmaya başlamak için sadece Fottom.com sayfasının sağ üst bölümünde yer alan Facebook giriş butonuna tıklaması ve gerekli erişime onay vermesi yeterli oluyor. Bundan sonraki Fottom girişlerinde, kullanıcı giriş işlemi otomatik olarak gerçekleştirilmekte.
Fottom’u ürünleriyle ilgili bilgi için aşağıdaki adres ziyaret edilebilir:

http://www.fottom.com/?utm_source=KH&utm_medium=KH&utm_campaign=facebook…

Fottom’u izleyin:

Dilerseniz Facebook ve Twitter hesaplarını izleyerek, Fottom.com ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Facebook’ta izlemek için:     http://www.facebook.com/fottom
Twitter’da izlemek için:      http://twitter.com/fottom

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.