Evler Mudo Concept ile yenileniyor!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mudo Concept’te yeni yılın ilk indirimi sizlerle buluşuyor. Tüm ürün gruplarında  % 70’e varan indirimlerle evinizin eksiklerini tamamlarken, yaşam alanlarınızda yeniliğin enerjisini hissedebilirsiniz

Evlerinizdeki şıklığı ve canlılığı her köşesinde sizlere hissettiren Mudo Concept, yaşam alanlarınızı vazgeçemeyeceğiniz en özel mekanlara dönüştürmeye devam ediyor. Mudo Concept’te mobilyalarda % 70’e, aydınlatma ürünlerinde % 60’a,  mutfak, banyo, dekoratif ve kişisel ürün gruplarında % 50’ye varan indirimlerle evinizin eksiklerini tamamlamanın tam zamanı!

Ev ve yaşam için her şeyi bir arada bulabileceğiniz Mudo Concept’te, klasik ve modern evlerin vazgeçilmezi natürel ahşap mobilyalar, capcanlı renklerde kadife puflar, endüstriyel yaşam stilini evlerinize taşıyan kitaplıklar ve aydınlatmalar, jean detaylı sandalyeler ve koltuklar, beyazın saflığının modern çizgilerle birleştiği nevresim takımları, kış günlerinde içinizi ısıtacak throw’lar, insan figürlü metal heykeller ve dekoratif vazolar olmak üzere salon ve odalarınızda özgün bir stili yansıtacak daha bir çok ürüne avantajlı bir alışveriş deneyimi ile sahip olabilirsiniz.

Mudo Concept’te sadece salon ve odalarınız değil, mutfak ve banyolarınız için de binlerce seçenek var. Altın ve gümüşün zarafetini yansıtan banyo ürünlerinden, bambu ve hasır sepetlere, pastel tonlarda yemek takımlarından ahşap ve cam kaselere, zarif ve ihtişamlı kadehlerden rengarenk ve desenli servis takımlarına kadar evinizin tüm köşesinde Mudo Concept farkını yaşayabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.