Evlenme teklifi yapacak erkeklere 5 altın uyarı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Evlenme teklifi dönemi yaklaşıyor. Her yıl yaklaşık 650 bin çiftin dünya evine girdiği ülkemizde evlenme teklifi erkekler için önemli bir viraj. Bu noktada ErosPirlanta.com evlenme teklifi yapacak beylere altın uyarılarda bulunuyor.

Her gün Türkiye’nin dört bir tarafından yüzlerce beyefendiye evlilik teklifi tektaş konusunda online evlenme teklifi danışmanlığı sistemiyle yardımcı olan ve online olarak pırlanta siparişi verebileceğiniz erospirlanta.com müşteri hizmetleri bu birikimlerini evlenme teklif edecek beylerle paylaşıyor.

• Tektaş olmadan evlenme teklifi mi? Aman Dikkat…

Ülkemiz de dahil neredeyse tüm toplumlarda evlenme teklifi ve tektaş yüzük birlikte anılıyor. Bu olgu genç kızlarda oldukça büyük bir beklentinin oluştuğunun da bir göstergesi haline geldi. Dolayısıyla siz siz olun tektaş olmaksızın evlenme teklifi yapmayın. Bu eksikliği yıllar boyu dinlemek istemiyorsanız beklentilere uygun bir tektaş seçimi yaparak ilk kuarlı yerine getirmiş olun.

• Tektaş olsun da nasıl olursa olsun demeyin!!!

Erospirlanta.com’a başvuran beylerin aklındaki en büyük soru işte bu. Evet tektaş alacağım ama hangisini almalıyım? Bu noktada pırlanta danışmanlarının tavsiyesi tabi ki bütçeniz ölçüsünde olmak şartıyla en az 0,25 karat bir tektaş alınması oluyor. Beylerin bu noktada en çok yaptıkları hata tektaş olsun da küçük olsa da olur düşüncesidir.  Bu noktada o özel gecede asık bir surat görmek istemiyorsanız tavsiyemize mutlaka uyun. Ayrıca yıllar  boyunca Merve’nin kocasının aldığı tektaşın ne kadar büyük olduğunu sizin aldığınızın ise minnacık olduğunu dinlemek istemezsiniz.

• Tektaş modeli çok önemli… Klasik bir montür seçin

Beyler pırlanta tektaşlara çok uzak olduklarından bu konuda da tavsiyelerimize ihtiyaç duyuyorlar. Burada erospirlanta.com tavsiyesi yıllar boyu modası geçmeyecek olan klasik 4 veya 6 tırnaklı tektaş modelleri olmaktadır. Unutmayın ki bu tektaş belki de torunuza hatıra olarak miras bırakacağınız ve 50-60 yıl sonra bile kullanılacak bir tektaş olacaktır.

• Tektaş fiyatlarını titizlikle inceleyin. Sertifika isteyin…

Erkeklerin yabancı olduğu bir konu olduğu için kafalarının karıştığı bir nokta da tektaş fiyatlarıdır. Bu noktada dikkatli olun. Tektaş fiyatlarını etkileyen faktörler pırlanta taşın rengi, berraklığı ve metalinin cinsi ve ağırlığıdır. Bu noktada fiyat kıyası yaparken mutlaka aynı değerler olduğundan emin olun. Erospirlanta.com olarak bizler online pırlanta alanında en uygun fiyatlarla tektaş sunuyoruz. Ama siz yine de mutlaka araştırın. Satın alırken garanti özelliklerini barındıran sertifikanızı almayı unutmayın.

• Tektaşı aldım. Şimdi teklifi nasıl yapacağım? Mutlaka özen gösterin…

Şimdi sıra bir ömür birlikte olmayı teklif edeceğiniz o şanslı kadına söylenecek güzel sözler bulmak. Ve tabi bu sözlerin söylenebileceği romantik bir ortamı oluşturmak olacaktır. Unutmayın artık herkes tektaş alıyor. Mühim olan bu tektaşı ve teklifi sunarken neler hissettirdiğiniz olacaktır. İhmal etmeyin ve bu konu üzerinde mutlaka çalışın.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.