Evde saç boyamak için tüyolar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saçınızı artık evinizde kendiniz boyamak istiyorsanız, o zaman bazı konulara dikkat etmeli, bazı püf noktalarını bilmeniz gerekir! İşte evde saç boyamak için tüyolar!

Hazırlık aşaması

1- Saçınızı boyayacağınız zaman saçınızın biraz yağlı olmasından fayda var. Bunun için 24 ile 48 saat öncesinde saçlarınızı yıkamayın. Saçınızda bulunan doğal yağ, boyanın daha iyi tutmasını sağlar. Boyama öncesinde yapacağınız yıkama sırasında saç kremi de kullanmayın.

2- Saçınızı boyamadan önce renginize karar vermeniz yerinde olur. Saçınızın birkaç ton açığı veya koyusu olabilir. Eğer ilk kez saçınızı boyuyorsanız, o zaman geçici ya da yarı kalıcı boyalardan alarak rengi kısa süreliğine saçınızda deneyebilirsiniz.

3- Saçınızı boyarken, evinizi ve kendinizi koruyun. Bunun için oturduğunuz yere gazeteler serebilirsiniz. Kendi üzerinize boya gelmemesi için havlu kağıt kullanabilirsiniz. Ayrıca eski ve sevmediğiniz bir gömlek giyin.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.