Evde göbek eritmek için 15 dakika yeterli!

Evde göbek eritmek için 15 dakika yeterli!
Evde göbek eritmek için 15 dakika yeterli!
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Evde göbek eritmek için ideal bu 15 dakikalık göbek eritme hareketleri ile hayalinize kavuşabilmeniz mümkün.

Göbek eritmek istiyor ancak gün içindeki uğraşınız çok fazla ve bundan dolayı egzersiz yapmak için zamanının yoksa sizler için harika bir yazı hazırladık.

Her hangi bir bahaneye mahal vermeden fit görünüme sahip bir vücuda sahibi olmak ve fazla yağlarınızla vedalaşmanızı sağlayan, evde göbek eritmek için ideal bu 15 dakikalık göbek eritme hareketleri ile hayalinize kavuşabilir, hatta ekstradan kas bile yapabilirsiniz.

Kilo vermek ya da fit olmak için günde 60 dakika (hatta 30 dakika bile) ayırmaya ihtiyacınız yok. Evde sağlıklı zayıflama için 15 dakika sizin için yeterli.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Tüm ihtiyacınız olan sadece 15 dakika

European Journal of Applied Physiology tarafından yapılan araştırmaya göre, metabolizma hızlandırmak için yapılan 15 dakikalık direnç egzersizinin en az yarım saatlik bir egzersiz ölçüsünde etkili olduğu fark edilmiş.

Farklı bir araştırmaya göre ise, egzersizlerini 15 dakika ile sınırlandıran kadınlar antrenman programlarına daha düzenli şekilde devam ediyor.

Bundan dolayı, sizin için hazırladığımız program hem etkin hem de daha verimli. Bu antrenman programının tümü, haftada dört, altı defa ve her seferinde yalnızca sizden 15 dakikanızı alacak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Göbek eritme hareketleri

Sıkı ve ince bir vücuda sahip olmanın en pratik yöntemi olan direnç egzersizleri aynı zamanda bu programının da en kritik bölümünü oluşturmaktadır. Direnç egzersizleri hem kalori yakar hem de kas gelişimine katkı sağlar. Kaslı bir vücudum olmasın diyorsanız bunun için de endişelenmenize gerek yok;  500 gram kasın kapladığı alan, 500 gram yağdan %20 daha azdır. Bu şekilde daha güçlü olmakla birlikte daha zarif görünürsünüz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti

Bel inceltmek, sarkan kolları sıkılaştırmak, kalça toparlamak ve kaldırmak veya ince bir görünüme kavuşmak… Direnç egzersizleri ile ulaşacaklarından sadece bazıları!

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.