Evde Doğal Yollarla Basen Nasıl Eritilir?

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Doğal yöntemler ile evde basen nasıl eritilir? İşte sizin için evde kolayca uygulayabileceğiniz doğal basen inceltici bir kür…

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın basenlerden ve göbekten kurtulamıyorsunuz değil mi? Birçok insan diyet ve spor sayesinde kilo vermeyi başarsa da, şu basenlere yerleşen yağlardan kurtulmak o kadar mümkün olmuyor. Özellikle basen eritmek için de doğru sporu yapmak gerekiyor. Bir de son zamanlarda çıkan basen incelten kürler var ki, uzmanların söylediklerine bakılırsa ciddi anlamda sonuç alınabiliyor. İşte sizin için evde kolayca uygulayabileceğiniz doğal basen inceltici bir kür:

Malzemeler

  • Aspirin
  • Deniz tuzu
  • Zeytinyağı
  • Streç film
  • Portakal yağı
  • Türk kahvesi
  • Su

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Evde Kalça ve Basen Eritme Hareketleri

Hazırlanışı

Derin bir kabın içerisine tuzu, aspirini ve Türk kahvesini koyun.Üzerine yeteri kadar su ekleyerek karıştırı ve 20 dakika kadar dinlendirin. Ardından karışıma portakal yağını ve zeytin yağını ekleyip karıştırın, 20 dakika kadar daha bekleyin. Dinlendirme işleminin ardından bu karışımı eritmek istediğiniz bölgeye bir tabaka halinde sürün. Streç film yardımıyla bu bölgeyi iyice sarın. 1 saat kadar hareketsiz bir şekilde bekledikten sonra bu bölgeyi iyice yıkayın. Karışım her defasında taze bir şekilde yapılmalıdır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Basen eritmek için 3 basit hareket

Genel olarak bölgesel zayıflama imkanı tanıyan bu karışım haftada en az iki en fazla 4 kez uygulanmalıdır. 1 ay süre ile bu karışım denendikten sonra sonuçlar mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer pozitif bir sonuç aldıysanız bir hafta bekledikten sonra aynı şekilde seanslara 1 ay daha devam edebilirsiniz. Bu kür sayesinde yalnızca basenlerinizi değil, göbek ve bacak bölgenizi de eritebilirsiniz. Ayrıca, kürün selülit giderici özelliği de vardır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

 

More from the blog

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

İsveç Diyeti ile Evde Kolay Zayıflama, 13 Günde 12 Kilo Verin

Türkiye genelinde ve dünya genelinde en popüler zayıflama seçeneklerinden birisi olan İsveç diyeti ile alakalı olarak en güncel bilgileri sizlere sunacağız. 13 günde 12 kilo vermeye hazır mısınız?