Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural

Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Onunla öpüştüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmek mi istiyorsunuz? Eski moda öpüşmelerle başlayıp onu yatak odasına götürecek yeni öpüşme tekniklerini deneyin. Önereceğimiz yeni teknikler sayesinde partneriniz öpücüğünüzden çok memnun kalacak.

Öpüşürken kaba davranmamaya ve mümkün olduğunca az tükrüklü olmasına çalışın. Öpücüğünüz iki insan arasında çok özel şeyler paylaşıldığını gösteren çok sıcak, ağır ve romantik olmalı.

İşte etkileyici öpüşmek için 12 kural…

 

Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural
Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural

• Öpüşeceğiniz zaman dudaklarınızı ıslatmayın. Bu, ünlü bir şarkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir.

• Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.

• Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz.

• Erken ortaya çıkan Fransız tarzı öpüşmeyi hemen denemeyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağından şüpheleniyorsanız ya ağzınızı kapatın ya da ağzınız açık olsun, dilinizi çıkarmayın.

• Ağzınızı partnerinizinkinden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.

• Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

  1. Bir işi iyi yapmak istiyorusan bunun kursları falan var. Mesela direksiyonuna güvenmeyen bir sürücü ekstradan direksiyon dersi alabiliyor. Böylelikle kendi gibi başkalarının can ve mal güvenliğini de fazlasıyla koruyabiliyor. Bu öpüşme konusunda da kendisini yeterli görmeyenlerin gidebileceği bi kurs olmalı bence. Yukarıda bu kadar tekniği anlatılmış ciddi bir konu olduğu düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.