eTERAKKİ haber portalı uygulaması açıldı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terakki Vakfı Okulları Türkiye’de eğitim kurumları arasında bir ilki daha hayata geçiriyor. Facebook’ta bugüne kadar sadece iletişim alanında önde gelen, belli başlı kurumlarca kullanılan ‘social reader’ uygulamasını kullanıma sunuyor.

Social reader, Facebook kullanıcılarına haber takibi ve paylaşımı için kolaylık sunan kullanışlı bir uygulama. eTERAKKİ uygulamasına Facebook’ta Terakki Vakfı Okullarını beğenen herkes ulaşabiliyor. Terakki Vakfı Okulları öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve diğer takipçileri için; bugüne kadar oluşturduğu ‘haber ağını’ bu uygulama ile  Facebook kullanıcılarına taşıyor.

Konusu çocuk, genç ve eğitim olan eTERAKKİ zengin içerikleri ile sadece Terakki Vakfı Okulları öğrenci, öğretmen ve velilerine değil; çocuk genç ve eğitim konularına ilgi duyan herkese sosyal bir mecra yaratıyor. TERAKKİ bu platformda proje ve etkinlik gibi çalışmalarının yanı sıra eğitim yaklaşımını, ilke ve değerlerini yansıtan haber ve gelişmeleri de takipçileri ile paylaşacak.

www.eterakki.com ya da apps.facebook.com/eterakki

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.