Eşcinsel çiftin doğum heyecanı!

İlk kez baba olan eşcinsel çiftin oğulları Dünya Onur Günü'nde dünyaya geldi. Yeni doğan çocuklarını kucaklarına aldıklarında duygu dolu anlar yaşayan iki baba aşkın cinsel tercihi olmadığını söyledi.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BJ Barone ve Frankie Nelson adındaki eşcinsel çiftin Milo adında bir oğulları oldu. Doğum anındaki ten temasının özel bir güce sahip olduğunu düşünen babalar bebeklerini ilk defa kucaklarken tişörtlerini çıkarmayı tercih etti.

BJ Barone ve Frankie Nelson, gönüllü bir taşıyıcı anne sayesinde çocuk sahibi oldu.

Kanadalı fotoğrafçı Lindsay Foster’ın kaydettiği duygu dolu anlar BJ Barone ve Frankie Nelson’ın göz yaşlarına boğulduğu anları gözler önüne seriyor. Lindsay foster, babaların doğum için çok hazırlık yaptığını ve kendilerini eğittiklerini ama yinede doğum sırasında heyecanlarına yenik düştüklerini belirtti.

Fotoğrafçı Foster bu anları “Onlar her yeni  ebeveynin hissettiği duyguları hisseden iki tutkulu insan.” açıklamasıyla Facebook üzerinden paylaştı.

Facebook’ta paylaşılan fotoğraflarının altına yapılan iyi ve kötü tüm yorumlara saygı duyduklarını açıklayan çift, fotoğrafın altına “Bu saf sevginin ve kabullenişin anı. Milo’yu koşulsuz bir şekilde seviyoruz ve o, birçok farklı aile yapısı olduğunu ve insanları kabullenmeyi bilerek büyüyecek” notunu düştü.

Son olarak “Aşkın ne cinsiyeti, ne yaşı ne de cinsel tercihi yoktur. Sevgi koşulsuzdur.” notuyla düşüncelerini dile getiren Barone ve Nelson çifti çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.