Eşarp Denince Akla Eşarp AVM Gelir

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Moda günümüz bizlerinin hayatını meşgul eden en önemli konulardan birisi olmuştur. Her ne kadar dünya üzerindeki her insan için aynı önemde olmasa da ‘’Afrika’da ve Avustralya’da kimi kavimlerin modayı bizler kadar yakından takip ettiklerinden şüpheliyim :) ’’ bu mevcut şartlarda bizler için ne kadar önemli olduğunu tartışmaya gerek yok. Bizler hem giyiniyor, hem de moda kavramını yakından takip  ediyoruz. Dahası İslam dininde kadınların kapanması ve saç telinin görünmemesi gerekiyor ki burada da devreye eşarp giriyor. Hatta ipek eşarp gibi çok özel eşarplar.

Eşarp Alırken Bilinmesi Gerekenler

Özünde eşarp deyip geçmemek gerekiyor. Zaten esarpavm.com sitesinde de görüleceği üzere konu oldukça hassas ve adeta bir uzmanlık alanı.

Dahası eşarbı sadece başı kapalı kadınların değil, hemen her yaştan kadınların farklı amaçlar için kullandığını unutmamalı. Örneğin şal olarak kullanımı mümkün. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda eski Türk filmlerinde olduğu gibi başınızı eşarp ile örtebilirsiniz ya da fular olarak kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Hatta öyle eşarplar var ki evlerde örtü olarak bile kullanılabiliyor.

Sonuçta ne amaçla kullanılacak olursa olsun, ister ipek eşarp olsun, ister başka bir malzemeden yapılan mutlaka bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor.

İlk başta ne amaç için kullanılacak ise ona uygun bir eşarp seçilmeli ki bu noktada eşarbın ebatları devreye giriyor. Eğer başı kapalı bir bayan iseniz mutlaka başınızı tamamen kapatacak büyüklükte olan bir boyunu seçmelisiniz ama fular vb. kullanacaksanız o zaman böyle bir sorununuz yok.

Ten renginiz de oldukça önemli olan bir diğer faktör.Kişi ten rengine ve yaşına, hatta giyeceği kıyafete uygun olan ürünleri seçmeli.

Eğer alerjisi varsa mutlaka ipek, koton tarzındaki ürünleri almalı ki alerji yapmasın.

Eşarp Denince Akla Eşarp AVM Gelir
Eşarp Denince Akla Eşarp AVM Gelir

Eşarp Kullanma Biçimleri

Eşarp kullanımında elbette ilk akla gelen tesettür biçiminde kapanması ve buna uygun olarak içine bone takılarak kullanılması.

Bir diğer yöntem serbest Audrey Hepburn tarzı kullanımı ki şıklığından ödün vermeyen kadınların baharlar da sıkça uyguladığı bir kullanım biçimi. Boyuna fular tarzında da atılabilir elbette. Sonuçta kullanma biçimi ne olursa olsun bugünlerde yeni bir eşarp alacaksanız mutlaka Eşarp AVM sitesinin www.esarpavm.com  sayfasına bakmalısınız. Burada çok özel bir ürün bulacağınız kesin.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.