Erkeklerin Yatakta Duymak İstedikleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkekler ne kadar kendilerine güvenirlerse güvensinler sizden  arzulandıklarını duymak isterler. Kulağına fısıldayacağınız birkaç sözcükle aşkın tadını çıkarabilirsiniz. İşte erkeklerin yatakta duymak istedikleri!

Öncelikle onu ne kadar çok istediğinizi ona söylemelisiniz. Bir erkeği en iyi böyle tetikleyebilirsiniz. O bunu hissettiğinde size daha çok zevk vermek isteyecektir.

Hoşunuza giden bir şey olduğu zaman bunu mutlaka anlatın. Erkeklerin bu tip yönlendirmelere her zaman ihtiyaçları olabilir.

Normalde herkse bazı şeyleri söylemeye çekinebilir. Ancak bu çekincenizi yatakta bir kenara bırakmalısınız. Sadece onun olduğunuzu ve bütün gün bu anı düşündüğünüzü söylemekten çekinmeyin. Bunu isteğinizi sadece onun yanındayken değil örneğin telefonda da söyleyebilirsiniz. Sakın şaşırmayın koşarak yanınıza gelebilir. Yada bunu ilişki öncesinde yada sonrasında değil gözlerinin içine bakarak tam o sırada söyleyebilirsiniz.

Ona müdahele edebileceği açıklıklar verin. Eşinizin taleplerine açık olun. Bu şekilde kendini harika hissedecektir.

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.