Erkeklerin Yatakta Duymak İstedikleri

Erkeklerin Yatakta Duymak İstedikleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkekler ne kadar kendilerine güvenirlerse güvensinler sizden  arzulandıklarını duymak isterler. Kulağına fısıldayacağınız birkaç sözcükle aşkın tadını çıkarabilirsiniz. İşte erkeklerin yatakta duymak istedikleri!

Öncelikle onu ne kadar çok istediğinizi ona söylemelisiniz. Bir erkeği en iyi böyle tetikleyebilirsiniz. O bunu hissettiğinde size daha çok zevk vermek isteyecektir.

Hoşunuza giden bir şey olduğu zaman bunu mutlaka anlatın. Erkeklerin bu tip yönlendirmelere her zaman ihtiyaçları olabilir.

Normalde herkse bazı şeyleri söylemeye çekinebilir. Ancak bu çekincenizi yatakta bir kenara bırakmalısınız. Sadece onun olduğunuzu ve bütün gün bu anı düşündüğünüzü söylemekten çekinmeyin. Bunu isteğinizi sadece onun yanındayken değil örneğin telefonda da söyleyebilirsiniz. Sakın şaşırmayın koşarak yanınıza gelebilir. Yada bunu ilişki öncesinde yada sonrasında değil gözlerinin içine bakarak tam o sırada söyleyebilirsiniz.

Ona müdahele edebileceği açıklıklar verin. Eşinizin taleplerine açık olun. Bu şekilde kendini harika hissedecektir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.