Erkeklerin Saçları Dermokil ile Canlanıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saçların korunması için bu aylarda önlem almak ve saç bakım maskeleri kullanmak çok önemli. Saçlara doğal bakım uygulayan “Dermokil Saç Bakım Maskesi”, saçları dış etkilerden koruyor ve saçların canlı görünmesini sağlıyor.

Dermokil’ in doğal saç bakım maskesi ile erkekler artık hayal ettikleri bakımlı saçlara sahip oluyor. Dermokil saç bakım maskesininin içeriğinde bulunan kil mineralleri ve bitki özleri, saçlarınızı derinlemesine güçlendirirken yazın yıpranan saçlarınızı nemlendirerek saçlarınızı eski parlaklığına kavuşturuyor. Extra kil ve keratinle güçlendirilmiş Dermokil saç bakım maskesi saçlarınızı güçlendirerek daha sağlıklı uzamasına da yardımcı oluyor.

Dermokil saç bakım maskesi, içerdiği iki farklı kil bileşeni (Kaolinite ve Bentonite), vitamin kompleksleri (A, B1, B2, C, E) ve özel bitki ekstraları (Adaçayı, Kına Özü, Biberiye Özü, Kekik ve Ceviz Özü) ile saç diplerini güçlendiriyor. Aynı zamanda Dermokil saç bakım maskesi saça parlaklık verirken saçlarınızın daha dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Dermokil saç bakım maskesinin düzenli kullanımında ise yazın yıpranan saçların güçlendirdiğini, yeni çıkmakta ve uzamakta olan saçlarında daha canlı ve esnek bir yapıya kavuştuğu görülüyor.

Uygulama şekli: Dermokil Saç Bakım Maskesini ıslak saça uygulayın. Maskenin saça daha iyi ve hızlı nüfuz etmesi için maskeyi 15 dakika kadar saçınızda bekletin. Saçların uçlarına ağırlık vererek saç derinize yumuşak hareketlerde masaj yapın ve bol suyla durulayın. Daha sonra saç kremi ile saç bakımını tamamlayın.

Dermokil Saç Bakım Maskesi için tavsiye edilen satış fiyatı: 23- 24 TL’dir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.