Erkeklerin kadınlarda beğendiği saç renkleri

Erkekler kadınların saçlarında bu sarı tonları görmeye bayılıyor. İşte erkeklerin beğendiği saç renkleri

Saç Renkleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her kadına sarı saç yakışmıyor evet. Fakat doğru modeli ve doğru tonları kullandığınızda harika bir görünüm elde etmek mümkün. Çünkü erkekler kadınlarda bu altın tonlara bayılıyor. Feminen ve seksi buldukları saç renkleri arasında sarı saçlar en önde geliyor. Dünyaca ünlü sarışın güzellerin saç modellerini inceliyoruz şimdi.

Blake Lively

Blake Lively
Blake Lively

Lively’yi tanıdığımızdan bu yana muhteşem saçlarına hepimiz hayranız. Hafif kabartılmış, doğal görünümlü dalgalarıyla o her zaman ışıldıyor. Tabii erkeklerin gözünde de bir numara.

Bar Refaeli

Bar Refaeli
Bar Refaeli

Refaeli’nin her haline bayılıyoruz. Ortadan ayırdığı uzun saçları, uçlarına saç maşası uyguladığı için olduğundan daha kısa görünüyor. Bu model düz saçlarını hareketlendirerek, saçlarının arasındaki renk geçişlerini de belirginleştiriyor.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Yıllardır onu böyle görmeye alıştık. Düz sarı saçlarına erkekler bayılıyor. Peki onun sırrı nerede? Altın rengi saçları düz fakat havalı bir görünüme sahip.

Beyoncé

Beyoncé
Beyoncé

Gür saçları her zaman bakımlı ve dolgun. Onun saçlarına kıvrımlar kadar seramik düzlüğü de yakışıyor. Eşi Jay-Z de onun en çok bu halini beğeniyor.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker

Sex and The City’nin Carrie’si bakımı ve kıyafetleriyle bizi hep büyülüyordu zaten. Onun saçları bir zamanlar kısaydı da fakat bizim ona en çok yakıştırdığımız ve erkeklerin onu en seksi bulduğu hali uzun ve dalgalı saçları.

Taylor Swift

Taylor Swift
Taylor Swift

Erkeklerin büyüleyici bulduğu bir diğer görünümse kahküllerin sağladığı gizem. Swift’in genç ve dinamik haline de iyi giden bu model bizce harika bir seçim.

Kate Hudson

Kate Hudson
Kate Hudson

Hudson’ın sağladığı bu çabasız şıklığını sağlayan bir taraftan öne aldığı saçları mükemmel görünüyor. Erkekler de bu masum ve çabasız görünümden oldukça hoşnut.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.