Erkeklerin kadında ilk dikkat ettiği şeyler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkeklerin kadınlarda ilk önce nelere dikkat ettiğini herkes merak etmiştir. Bakalım erkekler karşı cinste öncelikle nelere dikkat ediyorlar:

1. Saçlarınızın nefis bukleleri

Erkekler bir kadının ilk yüzüne bakar. Bu ilk bakış ya siz arkanız dönükken gerçekleştiyse? İşte o zaman sizin karşınızdakini saçlarınızla etkilemeniz gerekiyor. Erkekler saçınızdan güzel olup olmadığınızı anladığını söylüyor. Saçınızın parlak ve canlı olduğundan emin olun. Temiz ve harika kokmasına özen gösterin.

2. Harika bir duruş

Kafanız dik olduğunda bir erkeğe gönderdiğiniz mesaj inanın onu ondan alacak! Düşük omuzlu ve kambur durduğunuzda siz kendinizi beğeniyor musunuz?

3. Arkadaş çevreniz

Arkadaşlarınız erkeğin ilk izleniminde büyük role sahip. Sizin yanınızda saçma hareketler yapıp, patavatsızca konuşan bir arkadaşınız inanın öyle olmasanız bile sizi itici kılacaktır ona karşı. Ancak samimi bir grubunuz varsa ve harika vakit geçirdiğiniz sinyalini alırsa o zaman sizin şefkatli ve samimi biri olduğunuzu düşünecektir. Bu durum erkeklerin hemen fark edip sevdiği şeylerden.

4. Harika dans figürleri

Dans edebiliyosanız onun için, cildine güveniyor, iyi vakit geçirmeyi biliyor ve birkaç çılgın hareket yapmaktan korkmuyorsunuz demektir. Yani eğlence pistinde havalı ve sahte olmayın. Eğlenceli ve harika olun. Unutmayın eğlenceli ve cesur kadınları erkekler kesinlikle fark eder.

5. Üzerinizde bulunanlar

Çantanızda ve yanınızda taşıdığınız diğer şeyler kişiliğiniz hakkında birçok şeyi ele veriyor. Büyük bir çanta dolusu makyaj malzemesi taşıyan kadın büyük ihtimalle çok bakımlıdır. İlginç kitaplar ya da bulmacalar taşıyan kız klas bir kişiliğe sahip ve öğrenmeyi sever. Parlak pembe bir telefon kabıyla dolaşan bir kız muhtemelen şen şakrak ve tatlıdır. Çantasız bir kız ise sakin ve rahattır. Yanında diş macunu ve seyahat boyu deodorant taşıyan kadın ise her an her şeye hazırlıklıdır. Bu durumu erkekler fark eder unutmayın!

6. Gülüşünüz

Bu gayet açık. Gülüşünüz onu kendine çekmeli, dişleriniz ve dudak hareketleriniz onu ondan almalı. Sahte gülüşlerden sizde nefret ediyorsunuz değil mi? Ama merak etmeyin içten gülün ve beğendiğiniz erkek sizi emin olun beş kilometre uzaktan bile farkedecektir.

7.Yürüyüşünüz

Tutkulu bir yürüyüş bir erkeğe çok şey anlatabilir. ‘Prensesin Günlüğü’nde Prenses Mia’nın yürüyüş dersleri aldığını hatırlayın. Bir insanın yürüyüşünün, kişinin diğer insanlarca nasıl algılandığı konusuna büyük etkisi olduğu çok doğrudur. Amaçlı, stilli ve zerafetle yürüyün. Kasılmanıza ya da podyumdaymışsınız gibi yürümenize gerek yok. Bir bayan olduğunuzu ve erkeksi yürüyüşlerin bir erkek için şirin ya da seksi olmadığını hatırlayın.

8. Topuklularınız

Bir çift gökdelenin üzerinde duran bir kadın erkeklerin ilk fark ettiği şeylerdendir. Yüksek topuklar seksiliği, gücü ve cesareti simgeler. Arada bir giymekten çekinmeyin. Bazen düz, bazen topuklu giyin, ama en azından haftada birkaç kez topuklu giydiğinize emin olun. Bay Doğru’nun size ne zaman rastlayacağını bilemezsiniz! En iyisi her zaman hazır olmak!

9. Davranışlarınız

Bir erkeğin kadınlarda fark ettiği en önemli şey muhtemelen kadının tavrıdır. Bir kadın Güneş Tanrıçası kadar güzel ya da herkesin aklını başından alacak kadar seksi olabilir. Ama tavırları kötü ya da çirkinse, erkek onu göz açıp kapayana kadar terk edecektir. Hiçbir erkek kaba bir cadıya bağlanmak istemez! Tavırlarınızın düzgün olmasına dikkat edin. Garanti veriyoruz birileri fark edecek. Biliyoruz, hepimizin kötü günleri oluyor. Yalnızca dikkat edin, siz kötü günlerin olmayın!

10. Harika bir ses tonu

Çocuk gibi konuşup sevimli olmak yerine kendinden emin ve düzgün kelimeler kullanın.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.