Erkeklerin Hoşlandığı Ruj Renkleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Ruj, kadınların vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden bir tanesi. Peki ya erkekler rujlar hakkında ne düşünüyor, en çok hangi renkleri seviyor dersiniz? İşte erkeklerin kadınlarda görmeye bayıldığı o ruj renkleri.

kirmizi-ruj-rengi

Kırmızı ruj oldukça iddialı bir ton olsa da, erkekler kırmızı renkli dudaklara bayılıyor. Ağırlıklı olarak koyu tonda seven erkekler, kırmızının cazibesinden kendini alamıyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Haremdeki kadınların güzellik sırları

nude-ton-ruj-rengi

Doğal görünümlü kadınlardan hoşlanan erkekler, dudaklarda da naturellikten yanalar. Koyu renkli rujları sevmeyen erkeklerin kadınlarda favorisi nude tonlar. Nude ton rujları çekici kılmak için ise yapmanız gereken, göz makyajınızı daha yoğun uygulamak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Cildi güzelleştiren 7 ipucu!

pembe-ruj-rengi-2

Erkekler pembe rujları kadınlara çok yakıştırıyor, tabii sadece beyaz tenli kadınlara. Çekici ve romantik bir görüntü verdiğini söyleyen erkekler, pembe ruj süren kadınların kıyafetlerinin ise abartısız olmasını istiyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkekler ruj renginizden ne anlıyor?

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.