Erkeklerin bayıldığı kadınlar

4.17 avg. rating (84% score) - 6 votes

Siz hangi kadın tipisiniz ya da birkaç tip birden misiniz bilemiyoruz. Her kadın hoşlandığı erkeği baştan çıkarmak ve etkilemek ister.  Ancak ilgisini çekmek istediğiniz erkek hangi kadın tiplerinden hoşlanıyor bunu bilmek işinizi oldukça kolaylaştırabilir.

Ek olarak daha önce yayınladığımız İstediğiniz erkeği elde etmenin yöntemleri ve Erkeklerin dayanamadığı şeyler başlıklı yazıları da okumanızı öneririz.

İşte erkekler genellikle bu kadın tiplerine bayılıyor…

2-bayan-sirin

Bayan şirin: Her zaman pozitif düşünen, neşeli görünen bayan şirin zekidir. Her zaman mutlu görünür ve erkekler onunla ciddi bir gelecek düşünmeye başlar. Genelde çok güzel olmasada şirinlikleriyle baş döndürücüdür.
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.