Erkeklerin bayıldığı kadın kusurları

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Erkeklerin kusurlarınıza takılıp kaldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. İşte erkeklerin bayıldığı kadın kusurları!

Ayva göbeğiniz, balık etli vücudunuz ya da minik göğüsleriniz size büyük bir kusur gibi geliyor olsa da erkekler hiç de öyle düşünmüyor.

İşte erkeklerin kadınlarda hoşuna giden 7 kusur…

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

Aşırı zayıflık

Sıfır beden takıntısı kafanızın içinde bir türlü çıkmıyor, hep daha ince olmanın hayalini kuruyorsanız bundan vazgeçin. Erkekler, balı ketli kadınlara bayılıyor.

cift_iliski5

Beyaz saçlar

Dipleriniz daha yeni çıkmaya başlarken doğru kuaförün yolunu tutuyor ve bu durumu bir takıntı haline getiriyorsanız bundan vazgeçin. Doğallıktan hoşlanan erkekler, beyaz saç tellerinizle hiç mi hiç ilgilenmiyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: İstediğiniz erkeği elde etmenin yöntemleri

Minik göğüs

Küçük göğüslü olmak, pek çok kadını mutsuzluğa sürükleyen durumlardan biri. Ancak tutkulu bir sevişmede küçük göğüslerin hiçbir önemi olmadığını göreceksiniz. Yeter ki gerçek aşk olsun!

cift_iliski3

Kemerli burun

Minicik ya da hokka gibi duran burunlar size ne kadar kusursuz görünse de, erkekler tarafından hiç de çekici bulunmuyor. Yapay görünüşlü estetikli burunlar yerine yüzünüze yakışan doğal burnunuz erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin dayanamadığı şeyler

Ayva göbek

Dümdüz bir karın tüm kadınların hayali olsa da, erkekler ayva göbekli kadınları inanılmaz derecede çekici buluyor.

cift_iliski6

Kısa boy

Bir süper modelin uzun boyu ve kusursuz fiziğine sahip olmanın hayalini kuruyorsanız, bundan vazgeçin. Minyon yapılı kadınlar, erkekler tarafından hep daha çok seksi bulunuyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: En iyi öpüşme teknikleri

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.