Erkeklerin aldatma belirtileri

Yapılan araştırmalar, evli erkeklerin neredeyse %60'ının eşlerini aldattığını ortaya koyuyor. İşte erkeklerin aldatma belirtileri...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yapılan araştırmalar, evli erkeklerin neredeyse %60’ının eşlerini aldattığını ortaya koyuyor. Aldatılmayla karşı karşıya kalan kadınlar ise bu durumda ne yapacaklarını bilemiyor. Erkeklerin aldatma belirtilerini sizin için yazdık. Bu belirtilerden en az birini yaşıyorsanız, ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

İşte erkeklerin aldatma belirtileri…

Daha önce aldattıysa…

Partnerinizle geçmişte aranızda geçen bir aldatma hikâyesi varsa, sizi yeniden aldatabileceği riskini hep göz önünde bulundurun.

Asla suçluluk duymayanlar

İçinde suçluluk duygusu barındırmayan kişiler, partnerlerini aldattıklarında bu durumu normal olarak düşünürler. Asla özür dilemeyen ve yaptığından pişman olmaya bu kişiler, aldatma konusunda da birinci sırada yer alırlar.

Narsist bir erkek mi?

Sevgiliniz yalnızca kendini düşünüyor, tüm ilgiyi üzerine çekmek istiyor ve hep en mükemmelin kendisi olduğunu mu düşünüyor? Bu tip narsist kişiliğe sahip olan insanlar, oyunu kuralına göre oynamaktan hiç hoşlanmadıkları için aldatmaya daha meyillidir.

Seks hayatınız durgunlaştı mı?

Partneriniz artık eskisi gibi size yaklaşmıyor, sevişmekten hep kaçıyor ya da sizinle daha az mı öpüşüyor? Eğer seks hayatınız eskisi gibi canlı değilse, partnerinizin sizi başka biriyle aldatıyor olabileceği fikrini göz önüne getirin.

Aldatmayı ailesinden öğrenmiş biriyse…

Aldatma kelimesini çok küçük yaşta ebeveynlerinden görerek öğrenen bireyler, ileriki hayatlarında partnerlerini aldatmaya meyilli oluyorlar.

Sizinle vakit geçirmiyorsa dikkat!

Aynı evde yaşamanıza rağmen siz televizyon seyrederken o oyun oynuyor ya da siz yatağa erkenden gitmenize rağmen o bilgisayarın başından kalkmıyor ve sürekli sizi geçiştiriyor mu? Partneriniz, sizinle çok az zaman geçirmeye ve bir şeyler paylaşmamaya başladıysa, bu durumdaki tuhaflığın farkına varmalısınız.

Bilgisayarındaki ve telefonundaki değişimlere göz atın

İçinizde aldatıldığınıza dair şüpheler varsa, partnerinizin bilgisayarını ya da tabletini mutlaka gözden geçirin. Şifrelerini değiştirmiş mi diye bakın, yeni bir mail adresinin olup olmadığını kontrol edin. Yeni bir mail hesabı, pek çok gizli şeyi içinde barındırıyor olabilir! Ayrıca telefonundaki şifre değişikliklerini de mutlaka kontrol edin.

Mükemmel yalancılar

Her konuda kolaylıkla yalan söyleyebilen biriyle birlikteyseniz, dikkatli olmanızda fayda var. Çok çabuk yalan söyleyen bu kişiler, aldatma konusunda da oldukça ustalardır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.