Erkeklerin aldatamadığı kadınlar

3.00 avg. rating (76% score) - 1 vote

Sevgilinizin sizi aldatmasını engellemenin bir yolunu mu arıyorsunuz?

İstatistikler erkeklerin genellikle eşlerini 2 nedenden ötürü aldattığını gösteriyor; güvensizlik ve sıkılmak erkeklerin aldatma nedeni.Erkekler, sevgililerinin onları hayatlarının merkezine yerleştirmesini istiyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınıyorlar.

Terapist Kim Oliver’ın da söylediği gibi erkelerin partnerleri tarafından itibar görmek ve değer görmekle ilgili doğuştan gelen bir ihtiyaçları var. Bazen, sevgililerinin kahramanı olmaya ihtiyaç duyuyorlar.

Tabii ki, eşlerini yalnızca farklı deneyimler yaşamak ya da kendilerini çekici bulan biriyle birlikte olmanın yarattığı cezbedici duyguyu tatmak için aldatan erkeler de var!

İşte sevgilinizin sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu!

Rahat olun!

Partnerinizin sizi aldatmasını önlemek istiyorsanız ilişkinizde çok rahat davranışlar sergilemelisiniz.

Sevgilinizle mutlu olduğunuz için kendinizi unutmamalısınız. Sizi mutlu eden şeyleri asla ihmal etmeyin.

Kendinizi ihmal eder ve her zaman yaptığınız şeylerden vazgeçerseniz sevgiliniz sizin başka birine dönüştüğünüzü düşünebilir. Bir gün artık aşık olduğu kişi olmadığınızı fark edebilir.

Bu nedenle ilişkiniz boyunca kendinize değer vermeyi, kendinizi geliştirmeyi ve kendiniz için bir şeyler yapmayı asla unutmayın.

Aşırı kontrolcü olup sevgilinizi boğmayın!

Tıpkı sizin özgürlüğe ihtiyaç duyduğunuz gibi sevgiliniz de özgür olmaya ihtiyaç duyar.

İlişkinizdeki kurallarla ilgili ne kadar katı bir tutum sergilerseniz, partneriniz kendini o derece kısıtlanmış hissedecek ve bir kez olsun kendi kararını kendi verebilmek için koyduğunuz tüm ilişki kurallarını yıkmaya çalışacak.

Ona arzulandığını hissettirin! 

Yalnızca sevgilileri tarafından arzulanmadığını hissettiği için aldatmayı tercih eden birçok erkek var!

Sevgilinizin onu ne kadar çekici bulduğunuzu bildiğinden emin olun. Ona karşı hissettiğiniz tutkuyu ve arzuyu her fırsatta ona göstermekten çekinmeyin.

İlişkinizin ilk günlerinden beri onu hala aynı şekilde arzuladığınızı ve onunla ilgili hayaller kurduğunuzu sevgilinize gösterin. Sevgiliniz, aradan geçen zamana rağmen ilişkinizdeki kıvılcımların sönmediğini anlayacaktır.

Özgürlüğünü kısıtlamayın

Sevgilinizin kendisine vakit ayırmasına her zaman izin verin. Tıpkı sizin dinlenmeye ihtiyacınız olduğu gibi onunda dinlenmeye ve kendiyle yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir.

Onun özgürlüğünü kısıtlamayın ve çok yapışkan olmayın.

Sevgilinizin tüm vaktini almadığınızdan emin olun ve ona hobileriyle ilgilenmek ya da arkadaşlarıyla vakit geçirmek için zaman verin.

Hislerinizin farkına varın

Kadınlar hiçbir söz söylemeden de iletişim kurabilirler.

Eğer üzgün, kızgın ya da hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız bu hissinizin neden kaynaklandığını bulmaya çalışın.

Eğer kendinizi kötü hissetmenize sebep olan şeyin partnerinizle bir alakası yoksa, bu duygularınızın ilişkinizi etkilemesine izin vermeyin.

İlişkinize öncelik tanıyın

Eğer sevgilinizin sizi aldatmasını önlemek istiyorsanız her zaman ilişkinize öncelik tanımalısınız.

İşte çok yoğun olduğunuz için ya da tüm günlük sorumlulukların altında ezildiğiniz için ilişkinizi ihmal etmemelisiniz.

İlişkinizin düzgün ilerleyebilmesi için gereken ilgiyi mutlaka göstermelisiniz!

Yönlendirin

Sevgilinizin ilişkiden ne anladığını ve ilişki çerçevesini öğrenin. Bazı erkekler mümkün olduğunca çok kadınla birlikte olmanın bir marifet olduğunu düşünüyor.

Eğer partneriniz bu şekilde düşünen erkeklerden biriyse muhtemelen ne yaparsanız yapın bir şey değişmeyecek.

Bazı erkeklerin sağlıklı bir ilişkinin sürdürülebilmesi için bağlılık ve sadakate ihtiyaç olduğunu anlaması için inanç düşünce yapısını değiştirmesi gerekiyor!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

  1. O görseldeki hanımefendiyi aldatacak erkeğin alnını karışlarım. Gerçi Adriana Lima’nın aldatıldığı bir dünyada çokta iddialı konuşmamak lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.