Erkekleri heyecanlandıran G Noktaları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir çok kadın erkeklerin G noktası olmadığına inanır. Fakat araştırmalar öyle göstermiyor. Araştırmalara göre erkeklerin de G noktası ve sevişirken çok etkilendikleri seksi ikiye katlayan kilit noktaları var.

Seksi daha eğlenceli ve zevkli bir hale getirmek istiyorsanız erkeklerin bu G noktalarını bilmeniz çok işinize gelecek.

Seksten olabildiğince zevk alarak bu anları sevgiliniz için vazgeçilmez kılabilirsiniz. Araştırmalar topuklu ayakkabı, jartiyer ve kırmızı ruj dışında erkekleri baştan çıkaracak olan G noktalarını açıkladı.

Erkekleri uyaran ve seksten daha fazla zevk almalarını sağlayan kilit noktalar arasında: Penisin başı, alt dudağının dış kenarı, boynunun ön tarafı, göğüs uçları, ayak bilekleri, yumurtalıkların birleştiği çizgi, prostat noktası, perine ve frenulum.

Sevgilinizi baştan çıkartmak için görünüşünüzle onu etkilemeniz yetmiyor onu sekse ikna ettiğiniz vakit kulağına yumuşak bir ses tonuyla seksi cümleler söylemeniz ve bu uyarıcı noktalara dokunmanız gerekiyor. Ön sevişme sırasında erkeklerin G noktası olan penisin hemen altındaki hassas bölgeye dokunmalısınız (frenulum) Ayrıca bunun dışında penisin başına dokunmanız da erkeklerde dayanılmaz bir his yaratabilir.

Daha sonra penisin sertliğini arttırmak için diğer bir G noktası olan yumurtalıklar ile makat arasındaki kısma dokunmalısınız. Buraya hafif ya da sert dokunmanız erkeğinizin daha çok zevk almasını ve penisinin uzun süre sert olmasını sağlayacaktır.

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.