Erkekleri etkileyen sözler

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Erkekler, ilişkide en az kadınlar kadar güzel ve romantik cümleler duymak istiyor. Bunların başında ise ona ne kadar güvendiğinizi ve sevdiğinizi gösteren sözler geliyor. Basit ama etkili olan sözleri sizin için yazdık. Partnerinizi etkilemek istiyorsanız bunlara mutlaka göz gezdirin!

İşte erkekleri en çok etkileyen 5 söz…

“Çok yakışıklısın!”

Partnerinize en son ne zaman “Bugün çok yakışıklısın” dediniz? Erkekler, zaman zaman egolarının tatmin edilmesinden çok hoşlanır ve buna gerçekten ihtiyaç duyarlar. Hiç beklemedikleri zamanlarda bu cümleyi duyarlarsa etkilenme oranları da iki kat fazla olur. Duştan çıktıklarında ya da kendilerini iyi hissetmediklerinde “Ne kadar yakışıklı görünüyorsun!” cümlesi ile onu şımartabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkekleri etkilemenin 7 yöntemi

“Teşekkür ederim”

Gün içinde pek çok kez teşekkür ediyor olabilirsiniz. Ancak erkekler bunu duymaktan asla bıkmıyor. Özellikle sizin için bir şey yaptıklarında ya da özel bir plan organize ettiklerinde bu cümleyi duymak istiyorlar. Onu etkilemek için hem basit hem de çok sihirli bir kelime değil mi?

“Sana güveniyorum”

Karşılıklı güven duygusu, güçlü bir ilişkinin en önemli şartlarının başında geliyor. Her şeyi kontrol etmeyi ve ilişkinin iplerini elinizde tutmaktan vazgeçip biraz da partnerinizin seçimler yapmasına izin verin. Onun seçimlerine ve kararlarına güvendiğinizi gösterdiğinizde ilişkiniz de bundan olumlu etkilenecektir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

“Kasların ne kadar gelişti!”

Erkeklerin duymayı en çok sevdikleri sözlerin başında kaslarına yapılan iltifatlar geliyor. Özellikle sporu hayatının bir parçası haline getiren ve vücut geliştirmeye meraklı olan tüm erkekler, bu durumdan çok hoşlanıyor. Vücudunda gözle görülür değişimler olmasa da “Kasların çok gelişti” ya da “Vücudun artık çok daha iyi duruyor” gibi sözler erkeğinizi oldukça memnun edecek ve modunu anında yükseltecektir.

“Seninle gurur duyuyorum”

“Seninle gurur duyuyorum” cümlesi, erkeklerin ruhunu derinden okşamaya yetiyor. Bir sınavı kazandığında ya da iş yerinde pozisyon değiştirdiğinde onunla ne kadar gurur duyduğunuzu ve başarılı bir erkek olduğunu mutlaka dile getirin. Bu cümlelerin partnerinizin kalbini aşkla dolduracağından emin olabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin kadınlardan en çok duymak istediği sözler

“Yemek harikaydı”

Her erkek yemek konusunda uzman değil, biliyoruz. Ancak sizin için özel bir şey pişirdiğinde ağzınızdan çıkacak “Yemek nefisti, ellerine sağlık” gibi cümleler partnerinizi derinden etkileyebiliyor. Yaptığı yemekleri sevmeseniz bile ona olumlu bir tavırla yaklaştığınızda, hayal kırıklığına uğramadığı için size hazırlayacağı sürpriz sayısı da günden güne artış gösterecektir.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.