Erkekleri elde tutmanın 8 kuralı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkekleri anlamak, ilişkiyi iyi bir seyirde yürütmek çok kolay bir iş değil, biliyoruz. Ancak farkında olmadan yaptığınız bazı küçük hatalar erkekleri sizden uzaklaştırıyor.

Peki, erkekleri elde tutmak için neler yapmak gerekiyor? Erkekpaketi.com, kadınlara erkekleri elde tutmanın 8 yolunu anlatıyor. İşte, erkekleri elde tutmanın 8 kuralı…

Gülümsetin

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır. Erkekler de aynı şekilde böyle düşünüyor. Onu güldüren kadın siz olun. Unutmayın sizinle ne kadar gülerse o kadar mutlu olur.

Affedin

Bir tartışmadan sonra her ikiniz de özür dileyip bir kenara çekiliyorsanız, bu durumu uzatıp ona tavır almayın. Unutmaya ve affetmeye çalışırsanız her ikinizin de daha mutlu olacağını göreceksiniz. Eğer bir şey yapmayı unutursa hemen sinirlenmeyin, hatırlatın ve devam edin.

ciftmutlut_460

Bakımlı olun

Partnerinizle birlikte olmaya başlamanız, bakımlı olmak için çaba harcamamanız anlamına gelmiyor. Sizi makyajsız halde eşofmanlarla otururken görebilir ama her gün değil! Sizin hala güzel olduğunuzu düşünse de yanında bakımlı olmanızı da görmek isteyecektir.

Arkadaşlarıyla iyi geçinin

Biz kadınların olduğu gibi, erkeklerin de bazı zamanlar arkadaşlarıyla konuşmaya ihtiyacı oluyor. Eğer partnerinizin arkadaşlarına karşı iyi davranırsanız, onların da size karşı iyi davranacağını göreceksiniz. Böylece partneriniz hem sizinle hem de arkadaşlarıyla vakit geçirdiği için oldukça mutlu olacaktır.

arkadasgrup460

Özgür bırakın

Partnerinizin sürekli sizinle vakit geçirmesini istiyor olabilirsiniz. Ancak onun da arkadaşlarıyla takılmasına ihtiyacı var. Arkadaşları konusunda katı tutum takınırsanız ve onlara zaman ayırmasına fırsat tanımazsanız ilişkinizin seyri kötü ilerlemeye başlayacaktır. Bu durumu onun sizi özlemesi için bir fırsat olarak görün. Sizden ne kadar uzak kalırsa o kadar çok görmek isteyecek, yokluğunuzu hissedecek ve sizi özleyecektir.

Spor

Pek çok kadın futbola ilgi duymaz ama erkeklerin neredeyse tamamı için bu vazgeçilmezdir. Partnerinizi etkilemek için biraz da olsa futbolla ya da sevdiği herhangi bir spor dalıyla ilgili olmanızdan zarar gelmez. Maçın hepsini seyretmenize gerek yok, yanına oturup biraz dikkat kesilseniz yeterli olacaktır. Hatta az da olsa kuralları bilmeye çalışmanız partnerinizin hoşuna bile gidebilir.

Fast Food yiyin

Erkekler hamburger ve salata arasında bir denge kurabilen kadınlardan hoşlanırlar. O kebap yerken siz sadece salata yiyorsanız, partneriniz bundan memnun olmayacaktır. Arada bir onunla bu tarz şeyler yemekten ve küçük kaçamaklar yapmaktan hiçbir zarar gelmeyeceğini unutmayın.

Ona yemek pişirin

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” sözü, her ne kadar klişe gibi gözükse de aslında işe yarıyor. Erkekler, kendileri için güzel bir yemek yapan kadınlardan çok hoşlanır. Yemek konusunda kötüyseniz, birkaç yemek tarifleri kitabı alın ve bunun için biraz zaman harcayın. En çok sevdiği yemeği ona hazırlarsanız, bu durum partnerinizin daha çok hoşuna gidecektir.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.