Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

tarafından
905
Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bu yazıyı oluştururken erkeklere, seks terapistlerine ve uzmanlara erkeklerin yatak odasında ne istediğini, neler beklediğini sorduk ve aldığımız yanıtlar çerçevesinde de detaylı bir yazı oluşturduk.

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Gelelim detaylara:

Ellerinizi Daha Fazla Kullanın

Birçok erkek, kadınların elleri ile yatakta fiziksel olarak daha aktif olmasını ister. Dokunuşlar ve hareketlilik olmazsa olmazlar arasında yer alır. Erkek çoğu zaman işin yükünün omuzlarında olmasını istemez. Biraz yükü kendisinden almayı deneyebilir ve kendinizi aktif konuma geçirebilirsiniz.

Elleriniz ile yüzünü okşamak, vücudunu okşamak onu oldukça mutlu edecektir.

İlk Adımı Siz Atın

Hetero ilişkilerde erkek partnerlerin, her zaman kadın partnerleriyle seks başlatmak zorunda gibi hissettiği bilinen bir gerçektir. Erkek çoğu zaman tüm yükü kendisinde hissettiği için başlangıcı ve devamını kendisinin getirmesi gerektiği düşüncesindedir.

Erkekler baştan çıkarılmayı, arzulanmayı ve çekici hissetmeyi severler. Seksi başlatmak, erkeğinize onu istediğiniz mesajını gönderir ve bu ona büyük bir güven artışı sağlar. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?

Sadece sorun!

Erkekler her seferinde başlamak zorunda kaldıklarında, kendilerini daha az arzu edilir hisseder ve performans kaybı yaşarlar.

Erkek Partneriniz Artık Farklı Pozisyonları Denemek İstiyor

Haftada birkaç gece yatakta misyonerlik yapan bir çiftseniz, partneriniz muhtemelen farklı bir şey istiyordur. Sonuçta, otel seksinin bu kadar çekici olmasının nedeninin bir kısmı, insanların yenilik istemesi. Kimse sadece biraz züppe memnun etmek için rahatlık alanından çıkmanı senden istemiyor.

Evin farklı alanlarında, farklı pozisyonları deneyebilirsiniz. Eşine bir dahaki sefer farklı birşeyler denemek istediğini söyleyebilirsin.

P*rno’nun cinsel ilişkileri zehirlediği düşünülüyor. Aslında bu çoğu zaman yanlış bir düşünce. Beraber p*rno izlemek ilişkinize yeni renkler katmanızı sağlayabilir. Derin bir duygusal bağın varsa, cinsel olarak yaşayamayacak çok fazla şey yoktur. Birçok fantezi, denemeniz için size kapılarını açmış bir şekilde bekliyor.

Yargısız Bir Bölge

Erkekler sevişirken ne ister? Tabi ki yargılanmamak ve işini çok daha rahat bir şekilde yapabilmek. Stres altında olan bir erkek çok daha kısa sürede boşalacaktır. Bu iki taraf içinde hoş bir sonuç olmayabilir.

Erkekler, yargılanmadan veya eleştirilmeden sizinle samimi olmak ve bir şeyler denemek ister. Açık ve sevgi dolu olun. Ve eğer onun farklı bir şey yapmasını istiyorsanız, sadece söyleyin. Birçok ilişki iletişim olmadığı için son buluyor.

Ereksiyonunu kaybederse bunu kişisel olarak algılamayın.

Bu çok önemli!

Kişisel olarak algılarsanız, performans kaygısı yaratabilir. Erkekler yorgun veya stresli iseler, her zaman ereksiyon olamayabilirler. Akıllarında o gün yaşadıkları olumsuz bir olay olabilir. Bu gibi durumlarda onu motive etmek ve konuşmak en güzel seçenek olabilir.

Yüksek Sesli İnlemeler

Tuhaf ama gerçek! Erkekler çığlık ve inleme seslerinden çok daha fazla tahrik oluyor ve performans artışı yakalıyor. Bunu iletişim kuruyormuş gibi düşünün. Sadece çok daha seksi…

Erkeklerin yatakta ne istediklerini bilmek , eğlenceli ve heyecan verici bir ilişkiye sahip olmak için çok önemlidir, ancak tek kısım bu değildir. Erkeklerin gerçekte istedikleri , bazen vahşi , bazen de nazik / sevgi dolu ve bazen de ikinizin de nasıl hissettiğinize bağlı olarak yeni bir şeyler denemeye hazır olan birisidir.

Hevesli olmak

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak erkeklerin yatakta istediği en büyük şeylerden biri, onlarla seks yapmaya gerçekten hevesli bir kızdır. Erkeğinizle seks yapmak için inanılmaz derecede çekici ve istekli olmanız gerekiyor.

Yapmanız gereken tek şey, ona, özellikle daha samimi, erojen yerlerine normalde olduğundan daha fazla dokunmaktır.

Ancak en kolay yol seslendirmektir.

Onunla seks yapmaktan ne kadar hoşlandığını doğrudan söyle. ‘ Seni üzerimde hissetmeyi seviyorum ‘ ya da “Bana hükmettiğinde çok ıslanıyorum”. Onunla ne kadar seks yapmaktan hoşlandığınızı söylemekten endişe ediyorsanız, ona bir kısa mesaj göndermeyi deneyin. “Daha sonra seninle olmak için sabırsızlanıyorum! “ emin olun işe yarayacak.

Oral Seks

Birçok kadın, erkek partneri oral seks istese bile yapmaktan çekiniyor.

Şüphesiz, yatak odasında erkeğinizi memnun etmenin mutlak ve en iyi yolu ona güzel bir oral seks yapmaktır. Ancak, aynı eski teknikleri erkeğinizde tekrar tekrar kullanan biriyseniz, kısa sürede sıkılacaktır. Farklı yöntemlerini ve dil hareketlerini öğrenmeniz size yarar sağlar.

Kendi Maceranızı Yaratın

Macera, erkeklerin yatakta istediklerinin büyük bir parçasını meydana getirir . Size Indiana Jones gibi giyinmekten ve evinizi veya dairenizi keşfetmenizden bahsetmiyorum!

Cinsel olarak maceracı olmaktan bahsediyorum. Bu, hem sizin hem de erkeğinizin cinselliğini keşfetmeniz anlamına gelir. Bunun en basit yolu dokunmaktan geçecektir. Farklı noktaları eliniz ile yoklayarak yüz ifadesi ile ne hissettiğini çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Farklı yerleri keşfetmekten çekinmeyin.

Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır?

Erkekler yatakta nelerden hoşlanır? Sorusuna cevap vermek aslında çok basit. Yaratıcı olun! Sıradanlık hiç bir zaman hoş karşılanmaz. Kim sürekli olarak standart bir çorap ile veya tamamen çıplak olarak seks yapmak ister?

Erkeklerin yatakta hoşlandığı şeyler aslında genel olarak aynıdır. Farklı pozisyonlar, fanteziler, giyim, ortam ve çok daha fazlası. Aslında bakıldığı zaman bunlar kadınların da istekleridir. Yani çok farklı düşüncelere sahip olduğunuzu düşünmeyin. Farklı fantezi kıyafetleri giymek veya farklı yerlerde sevişmek onları mutlu etmenin en büyük yoludur. Seksi jartiyer, iç giyim, gecelik gibi ürünler ile bile kendinizi ilgi çekici göstererek üstünüze atlamalarını sağlayabilirsiniz. Farklılık erkekleri çeken en büyük şeydir.

Yatakta hoşlandıkları en büyük şey sizin de istekli olduğunuzu görmeleridir. Seksi konuşmalar, inlemeler yatakta en büyük istekleri arasında yer alır. Bunlar hem performanslarını hemde isteklerini arttıracaktır.

Bunu kazan kazan stratejisi olarak yorumlayabilirsiniz. Erkeğiniz mutlu olursa bu mutlulukları size zevk artışı olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Farklı pozisyonları öğrenin ve bunları denemeyi eşinize önerin. Birçok erkek ömrü boyunca çok az seks pozisyonu ile ilişkiye girer. Ancak birçoğu yeni şeyleri keşfetmeyi arzular. Gerek çekingenlik, gerekse yapamama korkusu olsun onları denememeye iten en büyük etkenlerdir.

Farklı pozisyonlar için onları etkilemeli ve teşvik etmelisiniz. Gerekirse kadının ön planda olduğu pozisyonlar ile farklılık yaratabilirsiniz.

Kısaca Erkekler yatakta ne ister?  Sorusunu özetlememiz gerekir ise;

Erkek partner sıradanlıktan uzak bir cinsel yaşam ve seksi bir görüntüye sahip partner ister. Erkeklerin gözlerinin çoğu zaman dışarıya kaymasının nedeni budur. Farklı giyime sahip kişiler ile birlikte olma isteği ve hayatlarına farklılık katma isteğidir.

Yazımı bitirmeden önce size cinsellik konusunda ileri düzey bilgiler veren ve konuda uzmanlaşmış ilişki danışmanlarının yer aldığı bir web sitesi tavsiye etmek istiyorum.

Bu sitenin adı Aşk Kampüsü.

Bu sitede aşk, ilişkiler ve cinsellik konularında son derece faydalı yazılar ve online kurslar bulabilirsiniz.

Son yıllarda özellikle cinsellik konusunda verdikleri tavsiyeler ve geniş kitlelerin katıldığı online kurslar ile adını duyuran bu web sitesini incelemeden geçmeyin derim.

Aşağıda bu sitede yer alan ve erkekler yatakta ne ister sorusunun cevabının verildiği güzel bir blog yazısının linkini paylaştım.

https://askkampusu.com/erkekler-yatakta-ne-ister/ linkine tıklayarak;

  • Erkeklerin yatakta en çok nelerden hoşlandığı,
  • Erkeklerin seks psikolojisi,
  • Onları sekste güdüleyen temel seks tetikleyicileri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.