Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

tarafından
302
Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?
5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim!

Eğer siz de erkeklerin, onlar gibi düşünebilen, playstation oynayabilen, futbolla ilgilenen kızlardan daha çok hoşlanmaya başladığını düşünmeye başladıysanız, bu haber içinize biraz olsun su serpecek!

Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Kanka olmayı abartmak…

Kanka olmayı abartan kızlar

İlişkilerde aranızdaki romantik bağın yanı sıra, arkadaş gibi olabilmek tabii ki oldukça önemli. Ama hiç hoşlanmadığınız halde futbolla ilgilenip sırf o seviyor diye sabahtan akşama kadar oynanan maçları yorumlamanız ya da birlikte iddiaa kuponları yapmanız gerekmez.

Tamam, bizler nasıl eğlenceli erkeklerden hoşlanıyorsak, onlar da eğlenceli kızlardan hoşlanır. Ama zaten etrafında PS oynayabileceği birçok arkadaşı var öyle değil mi?

Siz ona daha çok duygusal açıdan destek olmalısınız, arkadaşlarıyla konuşamayacağı şeyleri de konuşabilmelisiniz.

“Arkadaş gibi olacağız, çok eğleneceğiz!” diye onun sevgilisi olduğunuzu unutmamanızı ve romantizmden fazla uzaklaşmamanızı öneririz.

Sonra pişman olabilirsiniz, demedi demeyin!

Cool olacağım diye bayağılaşmak…

Tamam, erkeklerin sekse olan düşkünlüklerinin farkındayız. Ama onların hayallerindeki cinsel yaşantıyı, ona sunmanız mümkün olmayabilir.

Örneğin; çoğu erkek grup sekse sıcak bakıyor olmalarına rağmen, bunu partnerleriyle

erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor

gerçekleştirmekten çekinirler. Siz de sırf onu mutlu edebileceksiniz diye olmadığınız biri gibi davranmak zorunda değilsiniz.

 

Bu konularda çok çılgın olduğunuzu belirtmenize, ya da öyle olmak için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Belki de tek istedikleri gerçekten sadece seks değildir?

Gerçekten sert görüntülerinin altında kedi gibi olduklarına inanıyoruz.

Ayrıca bu konuda kendinize olan güveniniz onları aslında uzaklaştıran etkenlerden, bunu unutmamanızda yarar var!

Mış gibi yapmak…

Sırf cool görünmek için aslında tahammül edemeyeceğiniz şeylere problem değilmiş gibi davranmak canınızı acıtmıyor mu? Biz acıttığına eminiz. Zaten böyle bir şey için kendinizi zorlamanız anlamsız. Herkes sevdiği tarafından kıskanılmak ister. Olay; bunun dozunu doğru ayarlayabilmekte aslına bakarsanız. Fazla abartmadan, ufak müdehalelerde bulunabilirsiniz. Sonuçta kimse kimse için tam anlamıyla mükemmel değil ve birini sevmek küçük fedakarlıklar yapmayı gerektirebilir.

Yani, aslında istedikleri: Yanlarında rahatça geğirebilen, “Gel bir pes atalım!” diyen,  “Hadi şimdi de mutfakta!” tarzı cümleler kuran kadınlardan ziyade, onları anlayabilecek, kendinin farkında olan ve yapmacık olmayan kadınlar.

Cool olmak: İnsanın kendisi olduğu için mutluluk duyması ve bu konudaki farkındalığını hayatına yansıtmasıdır. Bu “Onunla asla oyun oynamayın” ya da “Mutfakta sevişmeyin” demek değil! :)