Erkekler Ne Bekler? Kadınlar Ne Yapar?

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Başrollerini,  Scarlett Johansson, Drew Barrymore , Jennifer Connelly üstlendiği 2009 yılı yapımı bir romantik komedi vardı bilmem hatırlar mısınız?  “Erkekler ne söyler, kadınlar ne anlar?
20’li ve 30’lu yaşlarda bir grup Baltimore’lu kadın ve erkeğin arasındaki ilişkiler ve evliliklerin karmaşasını gösterirken bir yandan da karşı cinsin işaretlerini ve birbirlerinden beklentilerini hoş bir üslupla anlatıyordu.  Gerçekten de iki cinsin birbirlerine anlatmaya çalıştıkları ile anlattıkları şeylerin bambaşka oluşu, bir değil kim bilir kaç filme konu olabilecek kadar geniş bir mecra. Kadın ve erkek birbirleriyle doğrudan açık iletişim kuramadığı müddetçe de bu konu hep bir bilmece olmaya devam edecek. Yani muhtemelen sonsuza kadar.

Aşkın da Bir Hesabı Var

Henüz genç yaşlarında olan kadınlar başta olmak üzere tüm kadınların, öncelikli olarak en çok sorun ettiği şey, ilişkilerinde yolunda gitmeyen olaylar olur. İşlerin neden olması gerektiği gibi gitmediğine bir türlü anlam verilemez. Genel bir kanı olarak hep şu düşünülür; Aşk her şeyi halleder. Ama işin aslı öyle değildir. Kadın, erkek ve aşk söz konusu olduğu zaman evdeki hesap çarşıya genellikle uymaz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

Üzülerek söylemeliyiz ki, iki gönlün bir olması samanlıkları seyran etmeye maalesef yetmez. Erkeklerin ve kadınların birbirlerinden ve ilişkilerinden beklentileri olayları çetrefil hale getirir. Bu durumda da mutlu bir ilişki için, karşılıklı olarak iki cinsin birbirlerinden neler beklediğini bilmek şart. Bu sebeple yazımızda size erkeklerin kadınlardan ne beklediklerine dair ipuçları vereceğiz.

Haberimizde ilerlemek için lütfen aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.