Erkekler Ne Bekler? Kadınlar Ne Yapar?

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Başrollerini,  Scarlett Johansson, Drew Barrymore , Jennifer Connelly üstlendiği 2009 yılı yapımı bir romantik komedi vardı bilmem hatırlar mısınız?  “Erkekler ne söyler, kadınlar ne anlar?
20’li ve 30’lu yaşlarda bir grup Baltimore’lu kadın ve erkeğin arasındaki ilişkiler ve evliliklerin karmaşasını gösterirken bir yandan da karşı cinsin işaretlerini ve birbirlerinden beklentilerini hoş bir üslupla anlatıyordu.  Gerçekten de iki cinsin birbirlerine anlatmaya çalıştıkları ile anlattıkları şeylerin bambaşka oluşu, bir değil kim bilir kaç filme konu olabilecek kadar geniş bir mecra. Kadın ve erkek birbirleriyle doğrudan açık iletişim kuramadığı müddetçe de bu konu hep bir bilmece olmaya devam edecek. Yani muhtemelen sonsuza kadar.

Aşkın da Bir Hesabı Var

Henüz genç yaşlarında olan kadınlar başta olmak üzere tüm kadınların, öncelikli olarak en çok sorun ettiği şey, ilişkilerinde yolunda gitmeyen olaylar olur. İşlerin neden olması gerektiği gibi gitmediğine bir türlü anlam verilemez. Genel bir kanı olarak hep şu düşünülür; Aşk her şeyi halleder. Ama işin aslı öyle değildir. Kadın, erkek ve aşk söz konusu olduğu zaman evdeki hesap çarşıya genellikle uymaz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

Üzülerek söylemeliyiz ki, iki gönlün bir olması samanlıkları seyran etmeye maalesef yetmez. Erkeklerin ve kadınların birbirlerinden ve ilişkilerinden beklentileri olayları çetrefil hale getirir. Bu durumda da mutlu bir ilişki için, karşılıklı olarak iki cinsin birbirlerinden neler beklediğini bilmek şart. Bu sebeple yazımızda size erkeklerin kadınlardan ne beklediklerine dair ipuçları vereceğiz.

Haberimizde ilerlemek için lütfen aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.