Erkekler en çok hangi kadın tiplerinden hoşlanıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Elbette her erkeği aynı kefeye koymak mümkün değil. Ancak görünen o ki çoğunluğun aradığı özellikler ortak paydada buluşuyor:

Bakımlı olmak şart, fakat bakımdan kasıt sadece fön ve makyajdan ibaret değil. Spor yapan, sağlıklı beslenmesine dikkat eden, sigara kullanmayan, enerjisi yüksek, erkeğini de bu enerji ile yönlendirip sürükleyebilecek kadınlar, aranılan ama yokluğundan şikayet edilenler listesinde bir numarada yer alıyor.

Bakımlı Kadın
Bakımlı Kadın

Evlenmek ve eğlenmek bir arada olmalı; gezmeyi-eğlenmeyi seven, özgüven sahibi, tek başına kaldığında da mutlu olmayı becerebilen pozitif kadınlar erkekler için kesinlikle daha çekici.

 

Pozitif kadınlar
Pozitif kadınlar

İnce-uzun, çekici ve fit bir fizik elbette ki tercih sebebi, fakat kendine yakışanı giymek çok daha önemli. Çoğu erkek topuklu ayakkabılarla eğreti yürüyen, sürekli mini eteğini, dekoltesini çekiştiren kadınları itici bulduğunu belirtiyor.

İnce topuklu ayakkabılı kadın
İnce topuklu ayakkabılı kadın

Her türlü ortama uyum sağlamasını bilen ve eşine destek olan, ilişkisine değer veren, dürüst, düşündüklerini sadece kız arkadaşlarıyla değil eşi ile de paylaşan kadınlar aranıyor; kısacası aynı zamanda iyi bir dost olmayı becerebilmek de önemli.

d2fafc8912cdeea561f1d569f5c0a808_k

Dışarıda herhangi bir ortamda fikir ayrılığına düşse, kıskansa dahi eşinin gözünün içine bakan ve onu destekleyen; evde ise dizginleri eline alıp kontrolün kendinde olduğunu ispatlamasını bilen, kişilikli kadınlar isteniyor.

Kişilikli kadın
Kişilikli kadın

Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Aşık adam tavırlarından bellidir!

Burçlara göre öpüşme tarzları

Hangi burç nasıl öpüşür ? Burçların öpüşme tarzları da birbirinden farklı.

Burçların Yatak Odası Sırları

Her burcun yatak odası sırrı başka! Kimisi aşık olmadan sevişemiyor, kimisi yalnızca tutkunun peşinde… Peki sizin burcunuz yatak odasında neler bekliyor? İşte yanıtları…

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz?

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz? Öğrenmek isterseniz haberimizi okuyun.

Sekste Kadınları Vahşileştirmenin İpuçları

Seks ve ilişki uzmanı Gabrielle Morrisey, sekste kadınları vahşileştirmenin ipuçlarını sizlerle paylaşıyor…

Erkeklerin yatakta yaptığı 10 hata

Cinsel Sağlık Enstitü Derneği (CİSED) cinsel terapistleri, erkeklerin yatakta yaptıkları en önemli 10 hatayı sizler için araştırdı…

Yatakta daha iyi olabilirsiniz!

Yatakta yeteri kadar iyi olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Cevabınız ‘evet’se onu baştan çıkarmanıza yardımcı olacak ipuçlarına hemen göz atmaya başlayın…

Kadınlar seksten sonra ne ister?

Kadınlar, cinsel ilişkiden sonra erkeklerden ne bekliyor?

Ön sevişmeyi nasıl uzatırsınız?

Seks yalnızca birleşmeden ibaret değil! Daha uzun, daha güçlü ve daha etkili orgazm için ön sevişmeye yoğunlaşın…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.