Erkeğin sevdiğini gösteren hareketler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hoşlandığınız kişinin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? Eğer bu soruya bir türlü yanıt bulamıyorsanız, sizin için hazırladığımız rehbere mutlaka göz atın. Erkeğin bu hareketleri onu ele veriyor.

İşte erkeğin sevdiğini gösteren hareketler…

Sizi sebepsiz yere arar

Telefon etmek için ortalama olarak üç sebep vardır: İş için, acil durumlar için ya da birinin sesini gerçekten duymaya ihtiyacınız olduğu için. Eğer karşınızda sizi sebepsiz yere arayan ve sürekli sesinizi duymak istediğini dile getiren biri varsa, size gerçekten aşık olmuş demektir.

Sizden pek çok konuda tavsiye alır

“Sence bu pantolonla hangi ayakkabıları giymeliyim?”, “En yakın arkadaşıma ne hediye alsam?”, “Mavi gömlek sence bana yakışır mı?” ya da “Yarınki toplantıda ne giysem?” gibi cümleleri sık duymaya başladıysanız, aşk bacayı çoktan sarmış demektir. Erkekler yalnızca aşık olduklarında böyle sorular sormaya başlar ve sizden öneri isterler. Ayrıca sizden stil tavsiyeleri isteyen bir erkeğin size de şık görünmek istediğini unutmayın.

Sizi hatırladığını gösteren mesajlar gönderir

Hiç beklemediğiniz anlarda telefonunuza “Şu anda bol köpüklü bir kahve içiyorum” ya da” X yerdeki dondurmacıda çikolatalı dondurma yiyorum” gibi mesaj geldiyse, bunun altında aslında gizli bir anlam yatıyordur. Örneğin, hoşlandığınız kişiden aldığınız “Çikolatalı dondurma yiyorum” gibi bir mesaj, aslında sizin daha önce ona çikolatalı dondurmayı ne kadar çok sevdiğinizden bahsetmeniz üzerine atılmış kısa bir “hep aklımdasın” mesajıdır.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.