Erkeğin sevdiğini gösteren hareketler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hoşlandığınız kişinin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? Eğer bu soruya bir türlü yanıt bulamıyorsanız, sizin için hazırladığımız rehbere mutlaka göz atın. Erkeğin bu hareketleri onu ele veriyor.

İşte erkeğin sevdiğini gösteren hareketler…

Sizi sebepsiz yere arar

Telefon etmek için ortalama olarak üç sebep vardır: İş için, acil durumlar için ya da birinin sesini gerçekten duymaya ihtiyacınız olduğu için. Eğer karşınızda sizi sebepsiz yere arayan ve sürekli sesinizi duymak istediğini dile getiren biri varsa, size gerçekten aşık olmuş demektir.

Sizden pek çok konuda tavsiye alır

“Sence bu pantolonla hangi ayakkabıları giymeliyim?”, “En yakın arkadaşıma ne hediye alsam?”, “Mavi gömlek sence bana yakışır mı?” ya da “Yarınki toplantıda ne giysem?” gibi cümleleri sık duymaya başladıysanız, aşk bacayı çoktan sarmış demektir. Erkekler yalnızca aşık olduklarında böyle sorular sormaya başlar ve sizden öneri isterler. Ayrıca sizden stil tavsiyeleri isteyen bir erkeğin size de şık görünmek istediğini unutmayın.

Sizi hatırladığını gösteren mesajlar gönderir

Hiç beklemediğiniz anlarda telefonunuza “Şu anda bol köpüklü bir kahve içiyorum” ya da” X yerdeki dondurmacıda çikolatalı dondurma yiyorum” gibi mesaj geldiyse, bunun altında aslında gizli bir anlam yatıyordur. Örneğin, hoşlandığınız kişiden aldığınız “Çikolatalı dondurma yiyorum” gibi bir mesaj, aslında sizin daha önce ona çikolatalı dondurmayı ne kadar çok sevdiğinizden bahsetmeniz üzerine atılmış kısa bir “hep aklımdasın” mesajıdır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.