Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları: 3 Durak

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bir erkeği kendinize aşık etmek ya da yeniden aşık etmek söz konusuysa o zaman dikkate almanız gereken üç temel durak var. Şimdi hep birlikte erkeği kendine bağlamanın yollarına doğru direksiyonu sürelim:

1. Durak: Kendinizi Olduğu Gibi Sunmayın!

Evet bunu yapmayın. O erkeği ne kadar çok istediğinizi biliyoruz, onun aşkı için türlü türlü fedakarlıkta bulunabileceğinizi de. Ama her şeyden önce siz kişiliği olan bir kadınsınız. Tüm enerjinizi onu kendinize aşık etmek için harcadığınızı bilirse bu durumda çok fazla üzüleceğiniz olayların içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Peki ne yapmak gerekiyor? Bir erkeği kendine bağlamanın yolları kendinize bir vizyon oluşturmaktan geçer. Nitelikli bir ilişki için siz de kişiliğinizin gücünü ortaya koyacaksınız ve bunun iki taraflı bir yol arkadaşlığı olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizi sulu sepken ortaya atıp o erkeğin gözündeki değerinizi düşürmeyeceksiniz.

2. Durak: Temiz, Titiz ve Hassas Olmak Aşık Sebepleri Değildir!

Kadınların pek çoğu, ben güzel, temiz, titiz, sağduyulu, iyi niyetli biriyim ama yine de kimse ban dönüp bakmıyor diye serzenişte bulunur. İyi de bunlar bir erkeği kendinize bağlamanın yollarının çok çok uzağındaki meziyetlerdir. Bu özelliklerinizle ancak iyi bir anne adayı gibi görünürsünüz o kadar. Ama erkeklerin kadınlarda ilk etapta etkilendikleri özellikler daha çok güç gösterileri üzerine olanlardır.

Kendi işine hakim, konuşmalarıyla ilgi toplayan, ses tonunu ayarlamayı bilen, temizlik dışında kişisel bakımıyla ışıldayan ve kendine özen gösteren bir kadın her zaman erkeklerin radarına daha sık girer. Soğukkanlı olduğu kadar bir erkeğin yardım teklifini de geri çevirmemek erkeklerin en sevdiği kadınsal özelliklerin başında gelir.

3. Durak: Sıcaklık Her Zaman Kazandırır!

Evet bir erkeği kendine bağlamanın yolları dediğimizde ilk kıstas bir kadının sıcak olmasıdır. Bugün ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen erkeklerin hiç unutamadığı bir kadın varsa o da Marilyn Monroe’dur. 1950’li yıllara damgasını vuran bu kadın ne olmuştur da erkeklerin zihnine bu kadar kazınmıştır. Marilyn üzerine yapılan sayısız araştırma ve anketlerde erkekler bu aktrisi tek kelimeyle betimlemeleri istendiğinde “sıcak” yanıtını vermişlerdir. Gülüşüyle, tavırlarıyla, jestleriyle, mimikleriyle sıcak bir kadın…. İşte günümüz erkeğinin istediği tam olarak budur.

Erkekleri etkilemenin ve kendine bağlamanın yolları hakkında üst düzey taktikler öğrenmek istiyorsanız www.erkeklerietkilemeninyollari.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.