Enza Home Yatak Odası Takımları ile Modern Yatak Odaları

Enza Home Yatak Odası Takımları
Enza Home Yatak Odası Takımları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yatak odalarınızın görünümünü değiştirdiği kadar, sizin gün içerisindeki yorgunluğunuzu atmanıza da yardım eden yatak odası takımları, farklı yapıları ve tasarımlarıyla evinizin estetiğinin bütünlük kazanmasında önemli rol oynar. Birbirinden şık mobilyalar geliştiren Enza Home’un kendine has çizgileriyle oluşturduğu modeller, evinizin olduğundan daha şık görünmesine büyük katkı sağlar.

Zarafetin Sembolü Enza Home Yatak Odası Takımları

Zarif ve modern görünümü bir arada sunan modellerden biri olan Bolero Yatak Odası Takımı, Hint cevizi ve parlak siyahın kombinasyonu ile eşsiz bir görünüme sahiptir. Karyoladaki özel işçilik kendini gösterirken sürgülü ve beş kapaklı dolap alternatifiyle geniş depolama imkanı sunar. Farklı yapıdaki ayakları ve deri başlıklı karyolası göz doldururken, özel frenli menteşe ve raylar, dolapların kapanması sırasında ürünün herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçer. Ahşabın verdiği zarafeti, antrasitin getirdiği asalet ile yakalayan Born Yatak Odası modelleri, kendine has çizgileriyle ön plana çıkar. Ürüne bağlı kapaklı ve çekmeceli komodinlerle değişik tarzları yakalayabilir, özel aksesuar bölmeli ve temperli camlı şifonyer ile odanızı olduğundan daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Beyazın saflığını siyahın cazibesiyle buluşturan Crystal Yatak Odası Takımı, beyaz akrilik ve siyah ahşap desen birlikteliği ile bir tasarım harikası olarak karşınıza çıkar. Siyah krom kaplı kulpları ve deri karyolası takıma şıklık kazandırırken baza seçeceğinin olması, fazla eşyalarınızı depolayabilmeniz için size ekstra yer imkanı tanır. Sürgülü kapaklı dolabın içinde aksesuar ve pantolon bölmesi olmasının yanı sıra hareket sensörlü dikey aydınlatmaların bulunması büyük kullanım rahatlığı sağlar.

Minimalist Tasarımlarla En Şık Yatak Odaları

Aynalardan hoşlananlar için aynanın ve ahşabın uyumunu yakalayan Orleon Yatak Odası Takımı beklentilerinizi karşılayabilir. Bu model, deri döşeme başlıklı karyolası, şifonyer ve dolap için LED aydınlatmaları, özel ahşap kulpları ile sadeliği ve şıklığı bir arada sunar. Üç farklı dolap alternatifi size sunulurken, dört ve altı kapaklı dolaplarla akordeon sisteminin kullanılması değişik bakış açılarının adeta bir yansıması olarak karşınıza çıkar.

Edindiğiniz mobilyalarla farklı kombinasyonlar yapmanıza imkan tanıyan Enza Home’un zengin seçenekler sunan 2000’e yakın farklı ürün çeşidini, yurt içi ve yurt dışında bulunan 162 mağazası aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Yatak odanızda göz alıcı değişiklikler gerçekleştirmek arzusundaysanız size en yakın Enza Home satış noktasını veya www.enzahome.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.