Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak… Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek için bir araca ihtiyacınız olacak. Bunu yapmak için kendinize ait bir aracınız yoksa İzmir araba kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 27 ilde, 50 adet ofisinin, dört tanesinin bulunduğu Enterprise İzmir Rent A Car ofisleri ile, size en iyi araç kiralama hizmet deneyimini yaşatmak için hazır bekliyor.

Farklı Yerlerde Bulunan Ofislerden Araç Alımı ve Teslimi Yapabilirsiniz

İş için veya tatil amaçlı rotanızı belirlediniz. Fakat ilk durak noktanız ile son durak noktanız farklı ve geriye dönmemeniz gerekiyor. Normalde kiralanan araçlar anlaşma bittiği zaman, anlaşılan gün ve saatte aynı yere teslim edilir. Fakat Enterprise Rent A Car ile bu sorun ortadan kalkıyor. Enterprise İzmir Araba Kiralama Alsancak ofisinden bir araç kiraladınız ve buradan Eskişehir’e gideceksiniz, yolculuğunuzun sonunda kiraladığınız aracı Eskişehir Enterprise ofisine teslim edebilirsiniz.

Uçak ile İzmir’e indiniz. Eğer daha önce Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama İç Hatlar Ofisi ile iletişime geçtiyseniz, aracınız havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca Enterprise İzmir Araç Kiralama Ofisi, bulunduğunuz yere uzaksa, adrese teslim seçeneği ile belirli bir ücret karşılığında, aracınızın istediğiniz yere gelmesini sağlar.

Kampanyaları İnceleyerek Seyahat Masraflarınızı Azaltabilirsiniz

Kalınacak otel ve uçak bileti ile başlayan seyahat planı bir araya gelince epey masraflı olacaktır. Bu seyahati mümkün olduğunca ekonomik hale getirmek için otelin ve uçak firmasının kampanyalarını incelediğiniz gibi Enterprise Rent A Car’ın kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Örneğin Enterprise Rent A Car firmasından, Türk Hava Yolları’na ait miles&smiles kartları ile araba kiralamanız durumunda, mil puanları kazanıyorsunuz. Böylece araç kiralamak düşündüğünüzden daha ekonomik bir hale geliyor.

Ehliyet ile İlgili Hususlar Önem Teşkil Edebilir

Enterprise Rent A Car, araçlarının modeline göre farklı ehliyet yılı tecrübesi isteyebilir. Örneğin Peugeot 301 model bir aracı için en az bir yıl tecrübe isterken, Mercedes Vito bir aracı için bunu üç yıla çıkarabilir. Aracınızı seçerken bunu göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bir diğer önemli husus da aracı kimin kullanacağıdır. Yalnız başına seyahat etmiyor olabilirsiniz ve aracı yanınızda bulunan arkadaşınızla değişerek kullanmak isteyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ek sürücü paketi almalısınız. Çünkü sözleşmede adı yazmayan bir sürücü olursa, sigorta koşulları geçersiz kalabilir.

izmir araç kiralama
izmir araç kiralama

İzmir Araba Kiralama Hizmetinde Online Rezervasyon Dönemi

Seyahatiniz için tarihi belirlediniz ve bu tarihten önce her şey hazır olsun istiyorsunuz. Enterprise Rent A Car sitesi üzerinden kolayca araç rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Enterprise adresinden, online rezervasyon sekmesine tıklayın. Burada karşınıza çıkacak olan listeden aracı hangi ofisten alıp, hangi ofise teslim edeceğinizi ve hangi tarih aralıklarında kiralamak istediğinizi belirtin. Karşınıza bir araç listesi gelecek. Nasıl bir araca ihtiyacınız varsa ona göre seçim yapabilirsiniz. Mesela kalabalık bir aile iseniz geniş bir aracı seçebilirsiniz. Vites değiştirmek ile uğraşmak istemiyorsanız da otomatik vitesli bir aracı tercih edebilirsiniz.

İzmir’de Görmek İstediğiniz Yerleri Planladınız mı?

Size uygun aracı seçtiniz ve Enterprise İzmir araba kiralama ofislerinden birinde gerekli işlemleri tamamladınız. Seyahatiniz boyunca bir aracınız olacak ve gitmek istediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayacaksınız. Peki nereleri görmek, nereleri ziyaret etmek istediğinizi belirlediniz mi? Konak Meydanı’nı listenize almanızı öneririz. İzmir’in kalbinin attığı bu müthiş meydanı mutlaka görmelisiniz. Şehir dışında da Şirince, Foça, Çeşme ve elbette Efes Antik Kenti’ni mutlaka görmelisiniz…

Enterprise Rent A Car’ın, araç kiralama fiyatları sahip olduğu modellere göre değişiklik gösterir. Siz de kaliteli araç ve konforlu bir yolculuğun tadına varmak isterseniz, Enterprise Rent A Car ofislerini ziyaret edebilir veya Enterprise web sitesinden güncel bilgi, kampanya ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

More from the blog

Hacker’lar Kredi Kartı Bilgilerini Nasıl Çalıyor?

Gün geçtikçe kredi kartı bilgileri hacker’lar için daha cazip bir hedef haline geliyor. Bu dolandırıcılık her yıl on milyarca dolar zarara neden oluyor. Çalınan kredi...

TikTok şiddet içeren aşırıcılığa karşı yeni iş birliğini duyurdu

TikTok, şiddet ve terörizm odaklı söylem ve eylem içeren içeriklerle mücadelesini güçlendirmek için “Tech Against Terrorism” (Terörizme Karşı Teknoloji) inisiyatifine üye olduğunu duyurdu. Birleşmiş...

Bina Sistem Tasarımını Etkileyen Temel Faktörler

Her bina operatörü veya sahibi, risklerin hafifletilebileceği alanları belirlemek için, kendi risk değerlendirmesini bağımsız olarak yapmak zorundadır. Bu risk değerlendirmeleri, bina kullanıcılarının profili, bina içerisinde...

TIM ve Sparkle, Benetton Group ile Anlaşma İmzaladı

TIM ve Sparkle, Benetton Group ile Anlaşma İmzaladı TIM Group’un Sparkle ile sunduğu yenilikçi Yazılım Tanımlı Geniş Alan Ağı (SD WAN) çözümü sayesinde Benetton Group,...