En sık görülen rüyalar ve anlamları

Gördüğünüz rüyaların anlamlarını merak ediyor musunuz?Düşmek, kovalanmak ve ölüm ve gibi en sık görülen rüyaların merak edilen yorumlarını sizin için yazdık.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gördüğünüz rüyaların anlamlarını merak ediyor musunuz? Düşmek, kovalanmak ve ölüm ve gibi en sık görülen rüyaların merak edilen yorumlarını sizin için yazdık.


İşte merak edilen rüya tabirleri…

Kaybolmak ya da tuzağa düşürülmek

Rüyada kaybolduğunuzu ya da tuzağa düştüğünüzü görmek, gerçek hayatınızda bir şeyleri deneyimlerken bazı durumlarda karar vermekte çelişkiye düşeceğeniz anlamına gelir.

Felç olma

Rüyada felç olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatında kontrol eksikliği bulunduğuna işaret eder.

Düşmek

Rüyada düştüğünü gören bir kimse, gerçek hayatında iş, aşk veya para konularındaki bazı şeylerin kötü gidecek demektir.

Diş

Rüyada dişinizin düştüğünü görmek, gerçek hayattaki bazı korkularınıza ya da utandığınız bazı şeylerle ilişkili bir duruma işaret eder.

Kovalanmak

Rüyada birileri tarafından kovalandığınızı görmek, korku, acı ve bazı kişisel duygulardan kaçtığınız anlamına gelir.

Hastalık ya da ölüm

Rüyada hastalık ya da ölüm görmek, gerçekten hastalanacağınıza, duygusal olarak yara alacağınıza ya da yara almaktan korktuğunuz anlamına gelebilir.

Çıplak

Rüyada açık bir alanda çıplak olduğunuzu görmek, savunmasız bir duruma maruz kalacağınız anlamına gelir. Duygular, utangaçlıkla sakarlık, özgür sissetmekle gurur duymak arasında değişiklik gösterebilir.

Su

Rüyada su görmek, değişim ve yenilenmeye işaret eder. Ayrıca rüyada su görmek hayatınızdaki bir arınma süreciyle de ilgili olabilir.

Araç

Rüyada uçak, araba ya da otobüs gibi bir araç görmek, hayatın akışına işaret eder. Rüyada görülen bu tip araçlar, bize değişim ve harekete geçme gücü vermeye işaret eder.

İnsan

Rüyada gördüğünüz insanlar, olmak istediğinizin karakteri temsil ediyor olabilir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.