En seksi kısa saç modelleri!

En seksi kısa saç modelleri!
En seksi kısa saç modelleri!
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kısa saç modelleri her daim önemini koruyor. Kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan, havalı ve rahat olan kısa saç trendini inceliyoruz.

Kadınlarda kısa saç modası devam ediyor. Asimetriler,çılgın katlar ve küt kesimler öne çıkan en önemli özelliklerden… Kahküllerin de yeni altın çağı başladı bile! Bu dönemde kısa saç kesimi denemek mantıklı bir karar olacak mı peki? Hadi biraz cesaret! Çünkü bu kısa saçlar onu cezp edecek!

En güzel kısa saç modelleri

Kısa saç modası devam ediyor. Asimetriler, çılgın katlar ve küt kesimler öne çıkan en önemli özelliklerden… Kahküllerin de yeni altın çağı başlayacak. Bu dönemde kısa saç kesimi denemek mantıklı bir karar olacak, fakat bunun ciddi bir cesaret işi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden işinize yarayacak öneriler getirdik. Bit mağduru(!) gibi görünmekli modern şehirli kadın imajı arasında sadece bir makaslık mesafe var hanımlar. Saçlarınızı kestirmeye karar vermeden önce peruk deneyebilirsiniz.

Carey Mulligan

Carey Mulligan
Carey Mulligan

Benzer şekilde, fakat daha vintage bir görünüm için hafif bir bombe yaratabilirsiniz. Böyle bir saç modeli yuvarlak yüzleri de daha oval gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.