En iyi öpüşme teknikleri

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Dişler

Öpüşürken dişlerinizin fazla ön planda kalmamasına dikkat etmelisiniz. Bazen zevk dokunuşu olarak diş darbesi atabilirsiniz ama Fransız öpücüğünde dişleri fazla etkin hale getirmemek gerekiyor.

Gözler açık mı kapalı mı?

Kapalı gözlerle öpüşmek yaygın bir çift alışkanlığı. Bu anı hissederek yaşadığınız mesajını verir karşı tarafa. Ama açık gözlerle, birbirine sevgiyle bakarak, karşı tarafın neler hissettiğini gözlemleyerek öpüşmek de ayrı bir zevk.

Ruhsal öpüşme

Öpüşürken ellerinizi partnerinizin bedeni üzerinde sevgiyle gezdirmek, yüzünün farklı noktalarına öpücükler kondurmak çok zevkli olacaktır. Ancak unutmayın ki, en güzel öpüşme, ruhla yapılan öpüşmedir. Yani tüm kalbinizi vererek, sevgiyle gerçekleştirilen bir öpüşmeden daha güzeli olamaz.

Eller

Öpüşme esnasında ellerinizi kıpırdatmadan tutmaktansa, partnerinizin saçlarını, boynunu okşama ya da yüzünü avuçlarınızın arasında tutarak öpme gibi bir hareketle heyecanınızı artırabilirsiniz.

Etkileyici Öpüşmek için 12 Kural

Öpüştüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmek mi istiyorsunuz? İşte en etkileyici 12 öpüşme tekniği…

Burçlara göre öpüşme tarzları

Hangi burç nasıl öpüşür ? Burçların öpüşme tarzları da birbirinden farklı.

Burçların Yatak Odası Sırları

Her burcun yatak odası sırrı başka! Kimisi aşık olmadan sevişemiyor, kimisi yalnızca tutkunun peşinde… Peki sizin burcunuz yatak odasında neler bekliyor? İşte yanıtları…

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz?

Cinsellikte hangi burçla uyumlusunuz? Öğrenmek isterseniz haberimizi okuyun.

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.