En iyi öpüşme teknikleri

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Öpüşmek, sevginin en güzel göstergesi. Başka bir bakış açısıyla sevişmenin dudaklarda başlaması denilebilir öpüşme için. Karşılıklı olarak her iki tarafın da zevk aldığı bir öpüşme olması için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor öpüşürken.

İşte, iyi bir öpüşme için bilmeniz gerekenler…

Ağız kokusu

Kokan bir ağzı öpmeyi kimse sevmez. Size aşık olan sevgiliniz bile… Ağız kokusu sorununuz varsa Ağız kokusuna 3 basit çözüm yazımıza bir göz atın. Pratik bir öneri olarak da naneli bir sakız ya da şeker atarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Nefes senkronizasyonu

Öpüşmek üzere iki beden birbirine yaklaşmış ve dudaklar arasındaki mesafeler azalmışken, hafif nefes seslerinin duyulur olması ve sıcak bir nefesin karşı tarafa ulaşması, öpüşme anını daha da heyecanlı hale getirecektir. Karşılıklı olarak nefes senkronizasyonunu sağlamak da önemli.

Fransız öpücüğü

İç içe geçen dudaklarla gerçekleştirilen Fransız model öpüşmenin sertlik derecesine siz karar vereceksiniz. Buna sizi duygularınız yönlendirecektir. Romantik bir andaysanız daha yumuşak, ateşli bir sekse doğru gidiyorsanız partnerinizin dudaklarını daha sert kavrayarak öpüşmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Dilinizi de iyi kullanmanız gerekiyor. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak, harika bir öpüşmeye taşıyacaktır sizi.

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.