En güzel saçlı ünlüler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cara Delevingne, Rihanna ve daha birçok isim… Bu muhteşem kadınlar çabasız stilleriyle ve muhteşem saçlarıyla ön plana çıkıyor. En güzel saçlı ünlüler listesi!

Tarif etmenin neredeyse imkansız olduğu havalı saçlar, bir anda dikkatinizi çeker ve gözlerinizi onlardan alamazsınız.

Bazen Kate Moss tarzı dağınık saçlar, Rihanna stili traşlı bir pixie kesim ya da Jane Birkin stili kâküller süper havalı olabiliyor.

Fakat havalı saçların kesinlikle tek bir ortak noktası var; hepsi kesinlikle çabasız görünüyor!

İşte çabasız ama muhteşem görünen 7 havalı saç!

Cara Delevingne

Yaramaz sarışın Cara Delevingne yalnızca kaşlarının güzelliğiyle konuşulmuyor. Gözlerinizi Cara’nın muntazam kaşlarından biraz yukarı kaldırın ve saçlarına bakın.

Omuzlarına dökülen muhteşem sarı saçları her zaman son derece havalı duruyor. Podyumda yapılan Elizabeth topuzlarından, ortadan ayrılan yapışık modellere kadar her saç modeli onda harika oluyor.

Cara Delevingne
Cara Delevingne

Sienna Miller

Soğuk, bohem ve sarışın! Sienna Miller’ın dağınık bukleleri , Eddie Sedgwick kesimi, Yunan örgüleri ve kusursuz bal rengi saçları her zaman göz kamaştırıcı görünüyor.

2013 British Moda ödüllerinde saçlarını şeftali bronz renge boyatan Miller, bizleri daha fazla hayal kırıklığına uğratmadan güneş ışıltısı tonlarındaki sarı saçlarına geri döndü.

Sienna Miller
Sienna Miller

Jane Birkin

Dünya üzerinde daha mükemmel kâküller gördünüz mü? Tam kaşların üzerine düşen küt kâküller uçlara doğru hafifçe kıvrılıyor ve Birkin’in uzun saçlarına karışıyor. Muhteşem ve çabasız!

Jane Birkin - En güzel saçlı ünlüler
Jane Birkin – En güzel saçlı ünlüler
1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.