En Gözde Kısa Saç Modelleri 2015

En Gözde Kısa Saç Modelleri 2015
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kısa saç modelleri yapımına karar vermeden önce örneklere bakarak, nasıl bir modelin size yakışacağına karar vermeniz. İşte kısa saç modelleri 2015…

Eminiz hiçbir kadının bu sıcak yaz günlerinde bir Rapunzel olmaya niyeti yoktur. Hapsedildiğimiz kuleye tırmanmak için sırada bekleyen prensler de olmadığına göre terden boğulmak kulağa pek de cazip gelmiyor. Bizce bu durumda yapılması gereken en güzel şey kısa saç kesim modellerine bir göz atmak. Kısa saç modelleri kadın için son derece de pratiktir. Ama bunu yaparken seçilecek kısa saç modelinin, yüz tipine göre kısa saç modelleri olmasını unutmamalı.  Tavsiyemiz kısa saç modelleri yapımına karar vermeden evvel, vereceğimiz örneklere bakarak, tam olarak nasıl bir modelin size yakışacağına karar vermeniz.

Özel günler için kısa saç modelleri

Öncelikli olarak gündelik kullanımdan ziyade özel günlerde kullanabileceğiniz kısa saç modellerine bakalım istiyoruz. Şayet yakın zamanlarda gideceğiniz bir düğün varsa mutlak suretle işinize yarayacaktır.  Zira saçlarınızı toplatmanız gerekebilir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yüz tipinize göre saç modelleri ve saç kesimleri

Kısa Saç Modelleri topuz

Kısa saç ile topuz olur mu diye düşünmeyin, birkaç toka ve birkaç fırçanın yardımı ve bir de jöle sprey sayesinde nasıl mucizeler yaratılabilir siz de gözlerinize inanamayacaksınız.

Kısa Saç Örgü Modelleri

Tıpkı topuz gibi kısa saç modellerinde örgü denemeleri de gayet şık durur. Eğer katlı kısa saç modeliniz varsa alt kısımlar örülür, orta uzunluktaki saçlarda tepeden iki örgü yapılıp taç şeklinde kullanılması da mümkündür.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: 2015 yazının yeni saç modası: Bronde Saç Rengi

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.