En geniş iftar seçenekleri grupfoni’den!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ramazan_gullac_grupfoni

Türkiye’nin lider grup satın alma sitesi grupfoni, Ramazan ayı boyunca uygun fiyatlarla en kaliteli mekanlarda iftar yapmak isteyenler için birbirinden özel yeme-içme fırsatları sunuyor.  Fast-food’dan geleneksel yemeklere, kebaptan tatlılara onlarca farklı yemek fırsatı www.grupfoni.com’da!

Türkiye’nin lider grup satın alma sitesi grupfoni, kullanıcılarına yaşadıkları şehrin tadını çıkarmaları için fırsatlar sunmaya Ramazan ayında da devam ediyor.  Ramazan ayı boyunca grupfoni üyelerini şehrin en kaliteli mekanlarına ait onlarca farklı yeme-içme fırsatı bekliyor. Bugüne kadar 2500’den fazla yemek fırsatı sunan grupfoni’de her türlü damak zevkine hitap edecek fırsatlar yer alıyor.

Şu an İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli başta olmak üzere toplam 16 şehre özel fırsatlar sunan grupfoni, yeme-içme kategorisinde işbirliği yapacağı firmaları seçerken yemeklerin lezzetini olduğu kadar mekanın temizliğini, kalitesini ve verilen hizmeti de göz önünde bulunduruyor. Sevdikleriyle beraber, şehrin en kaliteli mekanlarında uygun fiyatlarla iftar yapmak isteyenler, Ramazan ayı boyunca www.grupfoni.com’u takip etmeli!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.