En etkili selülit kremleri ve yağları

Selülit Kremi
Selülit Kremi
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

selulit_krem460

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kadınlar için adeta bir korkulu rüya olan selülit sorunu ortaya çıktı. Özellikle her 10 kadından 8’inin selülit ile başının dertte olduğu göz önüne alınırsa bu durum gerçekten büyük bir çoğunluk için ciddi bir sorun.

Vücudunda bulunan portakal kabuğu desenlerinden rahatsız olan hanımlar için en etkili ve tavsiye edilen selülit kremlerini bir araya getirerek listeledik. Vücudunuzu sıkılaştırıp ve şekillendirecek bu selülit kremleri, plajlarda rahat rahat dolaşmak isteyen tüm kadınların en iyi dostu olacak!

Ayrıca eğer arayışınız bir doğal selülit kremi ise aşağıdaki yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme, selülit giderme, siyah nokta maskesi ve bunlar dışında daha pek çok faydasını sizler için bir araya getirdik.
İşte en iyi selülit kremleri ve yağları…

nuxe

Nuxe Body Huile Minceur Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı

Body Huile Minceur, içerdiği kako özü, greyfurt, fındık ve susam yağlarıyla cilde sıkılık ve gerginlik sağlarken, selülitin rahatsız edici görüntüsünün azalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca vücut şekillendirici masaj yağı olarak da kullanılan ürün selülit oluşumunun yoğun görüldüğü 3 bölgede bilimsel olarak kanıtlanmış etkiler yaratıyor

%99 doğal içeriğiyle dikkat çeken bu kremin yapılan testler sonucunda karın ve basen çevresinde 1,5 santimetreye varan incelme sağladığı ve cilt görünümünü %100 oranında düzelttiği de kanıtlandı. Selülit giderici inceltici vücut yağı masaj yapılarak cilde uygulanır.

Nuxe Body Huile Minceur – Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı 100 Ml Fiyatı: 99 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.