En çok Tercih Edilen 5 Saç Modeli Trendi!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu haber, saç modeli konusunda kararsız olanlarınızın içine su serpecek!

 

Biz kadınlardan en çok çeken, şüphesiz ki: Saçlarımız! Canımızı biraz sıkılmaya görsün, hemen onlarla uğraşmaya başlarız. Ama ne yazık ki; bu huy bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor.. Saçlarınızla barışık kalmanız için bu yazın en hit modellerini derledik! “Saçlarımı ne şekle soksam?” derdine son!

 

Hafif Dalgalar:

Bu yaz makyajda olduğu gibi saçlarda da doğallıktan yanayız. Ama saçlarınızı dümdüz bırakmak yerine hafif dalgalar atın! Bu model saçlarınızı daha dolgun göstermekle beraber; hem doğal, hem bakımlı görünmenizi sağlayacak!

1_133

Arkaya Taranmış:

Bu sezon duştan yeni çıkmış gibi duran hafif ıslak görünümlü saçları; gerek defilelerde, gerekse sokaklarda çokça gördük. Bazılarınız bu trendi sevmekte zorlanabilir ama özellikle yazlık muhitlerde kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Üstelik uygulanışı son derece basit olmasına rağmen, size değişik bir hava katacak!

2_125

Örgü:

Çeşitlilik konusunda zengin olduğu için örgülü modellere hayran olmamak elde değil. Üstelik en basit modeli bile stilinize harika bir hava katmaya yetiyor! Bütün örgü modellerini gece-gündüz fark etmeksizin kullanabilirsiniz!

3_122

Yüksek Topuzlar:

Tepeden yapılan topuzlar bu sezon çok moda! Üstelik oldukça rahat, ve yapımı da basit. Gece daha derli toplu, gündüz daha alelade modelleri tercih edebilirsiniz; biz her şekilde harika görüneceğinize eminiz!

4_116

Yana at, çık!

Doğal haline bıraktığınız ya da hafif dalgalar verdiğiniz saçlarınızı bir tarafınızdan sarkıtın ve çıkın! Bu zahmetsiz modelin ne kadar asil durduğuna şaşıracaksınız!

5_108

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.