En çok Tercih Edilen 5 Saç Modeli Trendi!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu haber, saç modeli konusunda kararsız olanlarınızın içine su serpecek!

 

Biz kadınlardan en çok çeken, şüphesiz ki: Saçlarımız! Canımızı biraz sıkılmaya görsün, hemen onlarla uğraşmaya başlarız. Ama ne yazık ki; bu huy bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor.. Saçlarınızla barışık kalmanız için bu yazın en hit modellerini derledik! “Saçlarımı ne şekle soksam?” derdine son!

 

Hafif Dalgalar:

Bu yaz makyajda olduğu gibi saçlarda da doğallıktan yanayız. Ama saçlarınızı dümdüz bırakmak yerine hafif dalgalar atın! Bu model saçlarınızı daha dolgun göstermekle beraber; hem doğal, hem bakımlı görünmenizi sağlayacak!

1_133

Arkaya Taranmış:

Bu sezon duştan yeni çıkmış gibi duran hafif ıslak görünümlü saçları; gerek defilelerde, gerekse sokaklarda çokça gördük. Bazılarınız bu trendi sevmekte zorlanabilir ama özellikle yazlık muhitlerde kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Üstelik uygulanışı son derece basit olmasına rağmen, size değişik bir hava katacak!

2_125

Örgü:

Çeşitlilik konusunda zengin olduğu için örgülü modellere hayran olmamak elde değil. Üstelik en basit modeli bile stilinize harika bir hava katmaya yetiyor! Bütün örgü modellerini gece-gündüz fark etmeksizin kullanabilirsiniz!

3_122

Yüksek Topuzlar:

Tepeden yapılan topuzlar bu sezon çok moda! Üstelik oldukça rahat, ve yapımı da basit. Gece daha derli toplu, gündüz daha alelade modelleri tercih edebilirsiniz; biz her şekilde harika görüneceğinize eminiz!

4_116

Yana at, çık!

Doğal haline bıraktığınız ya da hafif dalgalar verdiğiniz saçlarınızı bir tarafınızdan sarkıtın ve çıkın! Bu zahmetsiz modelin ne kadar asil durduğuna şaşıracaksınız!

5_108

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...